Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Karel Janeček pomohl k vítězství nové MISS UK

V pátek 29.listopadu proběhla v pražském klubu Roxy volba nejkrásnější studentky Univerzity Karlovy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Finálový galavečer Miss Univerzity Karlovy
pátek 29. listopadu 2013 21:00
(konec +- sobota 30. listopadu 2013 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Stala se jí jednadvacetiletá studentka Právnické fakulty – Klára Biskupová, která zároveň zvítězila i v kategorii Miss Internet Expresradia. Kategorii Miss Sympatie vyhrála na základě nejvyššího počtu hlasů přítomných diváků studentka Farmaceutické fakulty UK – Dominika Fousová. Múzou UK se stala Michaela Buchtová.Jako každý rok, i letošním finálovým večerem vyvrcholil měsíc plný intenzivních příprav a programu vytvořeného speciálně pro finalistky. Ty se v průběhu finále předvedly publiku celkem ve třech přehlídkách. Nejdříve proběhla přehlídka aktuální kolekce značky Replay, po které následovala pasáž krátkých rozhovorů s jednotlivými finalistkami. Ani letos nechyběla nejdiskutovanější disciplína - promenáda v plavkách. Po vzoru loňské přehlídky převedly i letos finalistky místo plavek svůdné prádlo, tentokrát pod taktovkou značky WERSO. Večer završila přehlídka kolekce exkluzivně navržené pro Miss UK od návrhářky Moniky Vaverové (MIMO).Slavnostního večera se zúčastnila i řada významných osobností, které již v minulosti vyslovily projektu Miss UK veřejně podporu. Jako předsedkyně poroty zasedla Miss České republiky 2004 Jana Doleželová. V porotě dále zasedl Karel Janeček, který jakožto bojovník proti korupci navrhl speciální a nejspravedlivější vzoreček pro sčítání hlasů finalistek, na jehož základě pak porota vybrala vítězku hlavní kategorie. Vítězku kategorie Miss Sympatie potom slavnostně vyhlásil starosta Městské části Praha 1 – Oldřich Lomecký.

Vítězkami všech kategorií letošního ročníku Miss UK se staly:

Miss UK – Klára Biskupová, Právnická fakulta UK
Múza UK – Michaela Buchtová, Pedagogická fakulta UK
Miss Sympatie – Dominika Fousová, Farmaceutická fakulta UK
Miss Internet Expresradia – Klára Biskupová, Právnická fakulta UK

Mimo atraktivních přehlídek čekal diváky i další doprovodný program: vystoupili MC Sax & Wohnout, hudebně celý večer provázeli Dj N’zym a Dj Nimand. Svou vlastní stage měli pod taktovkou Dj’s z Expresradia. Kapela Midi Lidi odehrála k oslavám vítězek hodinový set, po kterém následoval výstup projektu Planet House Jam. Celým finálovým večerem provázela moderátorská dvojice Nikol Moravcová (Bloges Robes) a Štěpán Krpata.

Vítězky čtyř kategorií obdržely hodnotné ceny: iPad od společnosti Qstore, pobyt v hotelu na Monínci, pobyt na horách od společnosti PartyKýbl, dárkový set Zlatopramen Mystery drinks od společnosti Heineken, poukaz na oblečení značky Replay, zimní kabát značky Salewa, seskok padákem od společnosti Skyservis, vlasovou kosmetiku od společnosti Matrix, vstupenky do posilovny Pure Jatomi, poukazy na výživové poradenství, pobyt v Priessnitzových léčebných lázních, a dárkové balíčky dekorativní kosmetiky Astor od společnosti Coty.Miss Univerzity Karlovy je zavedený projekt, který studentkám univerzity nabízí již třetím rokem příležitost získat zajímavé zážitky a zkušenosti. Divákům pak v rámci finálového večera zprostředkovává náhled do aktuálního dění v oblasti českého designu, módy a hudby. Miss UK není pouhou soutěží krásy, je to projekt, který vypráví příběhy, představuje osobnosti a sdružuje studenty celé Univerzity Karlovy. Akce je ojedinělou událostí, kdy se na jednom místě sejdou studenti všech fakult Univerzity Karlovy.Pro další informace nejen k tiskové zprávě mne neváhejte kontaktovat.

Dodala: Aneta Kasalická
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 3. 12. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Karel Janeček pomohl k vítězství nové MISS UK. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2013. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7230. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Karel-Janecek-pomohl-k-vitezstvi-nove-MISS-UK
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:24