Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Akce ,,Rozsviťte s námi Prahu" vynesla téměř čtvrt milionu

Radio City posedmé rozsvítilo Prahu – vybralo téměř čtvrt milionu pro děti z Krče
Přidat na Facebook
Pražské radio City 93,7 FM už posedmé organizovalo neobvyklý předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojilo celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Každý mohl i letos sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, poslat dárcovskou DMS a také si ji osobně symbolicky rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz

Letošní výtěžek přesáhnul poprvé magickou dvousettisícovou hranici a zastavil se na rekordní částce dosahující téměř čtvrt milionu korun. Posluchači radia City zaslali nejen úžasných 7.135 DMS, ale i další individuální finanční příspěvky, ze kterých získal Nadační fond Dětský úsměv 247.811,50 Kč na nákup oxymetrů a vybavení nové herny pro Dětské centrum - Krč. To vše prostřednictvím obecně prospěšné společnosti Život dětem, se kterou jsme letos spolupracovali.„Každý z nás občas propadá skepsi a letos jsme asi mnohokrát měli pocit, že v naší zemi nejdou věci tím správným směrem. Díky tisícům posluchačům radia City, kteří letos přispěli na projekt Rozsviťte s námi Prahu, dokonce až z daleké Indie, kde nás také poslouchají, tento pocit zmizel. Nahradila ho radost a taky naděje, že pro věci, které mají smysl, umíme táhnout za jeden provaz a sáhnout i do vlastní kapsy“, říká ředitelka programu radia City, Bára Lukášová.Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ vyvrcholil 30. listopadu na Staroměstském náměstí, kde byl za přítomnosti ranních moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké předán symbolický šek s uvedenou částkou ředitelce Nadačního fondu Dětský úsměv, paní Mileně Kozlové. Projekt radia City podpořili a své DMS odeslali i patroni letošního ročníku: Jan Potměšil, Vojta Dyk, Marta Issová, Jana Stryková a Kryštof Hádek, kterým patří také velký dík. Především ale děkujeme všem Pražanům a posluchačům radia City, kteří se zapojili a mají tak své žárovky na pražském vánočním stromě.

Dodal: Michal Krčmář
Video: Ondřej Lukáš
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 2. 12. 2013 21:00
Chovancová, Michaela. 2013. Akce ,,Rozsviťte s námi Prahu" vynesla téměř čtvrt milionu. Vychytané.cz. [Online] 2. 12. 2013. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7226. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Akce-,,Rozsvitte-s-nami-Prahu_-vynesla-temer-ctvrt-milionu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:11