Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Belgičan MILOW zahraje živě pro celou Prahu na radiu City

Pražské radio City vysílá už rok živě odehrané akustické koncerty s nejlepšími českými a slovenskými muzikanty. Pořad CITY LIVE, který můžete slyšet každý měsíc v odpoledním vysílání Petra Slívy, bude mít 10. prosince svoji velkou zahraniční premiéru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Milow
úterý 10. prosince 2013 21:00
(konec +- středa 11. prosince 2013 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Té se zúčastní také 10 vybraných posluchačů radia City, kteří si můžou neobvyklý zážitek užít opravdu zblízka.

První zahraniční CITY LIVE uslyšíte v úterý 10. prosince od 15:00, kdy přijde do studia radia City zahrát živě belgický zpěvák MILOW. Dost možná zazní živě i slavné hity jako AYO TECHNOLOGY nebo YOU & ME. Čeká vás rozhodně i nevšední rozhovor, a svou otázku mohou světové hvězdě položit osobně i návštěvníci ve studiu. Radio City totiž na tuto hudební událost rozdává místenky deseti svým posluchačům.„Naší filosofií bylo vždy víc hrát než mluvit a CITY LIVE je dalším krokem, jak dostát sloganu radia City - více hudby, méně slov. Už rok se na radiu City 93,7 FM hraje pravidelně živě a myslím si, že naši posluchači slyšeli živě hrát a zpívat opravdu zajímavá jména. Naposledy to byli třeba Chinaski (http://youtu.be/R5r3_q7RDc8) a Nightwork (http://youtu.be/P-Rybo9pHtY), kteří si s našimi posluchači také „zajamovali“. Naši videosekci na kanálu YouTube tak obohatila skvělá a především unikátní videa s nezaměnitelným obsahem, který jinde neuvidíte ani neuslyšíte. Můžeme slíbit, že v našem hledáčku jsou i nadále skutečně zajímavá jména a troufneme si i na světové hvězdy. Jsme hrdí, že právě radio City je první, které hostí přímo ve svém studiu živý koncert zahraničního interpreta tak zvučného jména, jakým MILOW určitě je“, říká Bára Lukášová, programová ředitelka radia City.Dodal: Michal Krčmář
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 2. 12. 2013 21:00
Chovancová, Michaela. 2013. Belgičan MILOW zahraje živě pro celou Prahu na radiu City. Vychytané.cz. [Online] 2. 12. 2013. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7225. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Belgican-MILOW-zahraje-zive-pro-celou-Prahu-na-radiu-City
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 03:23