Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Skyline 11. prosince v Lucerna Music Baru!

Pražský koncert v rámci podzimní Fairytapes Tour proběhne už 11. prosince v Lucerně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Skyline
středa 11. prosince 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 12. prosince 2013 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Letošní rok byl pro Skyline rokem Ledního medvěda. Právě ten je totiž vyobrazen na obalu jejich šesté řadové desky Fairytapes, která vyšla 25. března. Turné k albu si nechali Skyline až na podzim, česká část vyvrcholí už 11. prosince v Lucerna Music Baru. O support se postará DJ Enzym. Vánoční večírek v podání Skyline je povinnost!

Podzimní turné vyvrcholí v oblíbeném klubu Skyline, a to v Lucerna Music Baru. O zvuk a světla se, stejně jako po celou dobu turné, postarají zkušení profesionálové – zvukový mistr Jakub Honzátko a light desinger Ondřej Burián – ten pro show připravil opravdu netradiční podívanou plnou projekcí a perfektních světel. O before party se postará DJ Enzym, electro & drum’n’bass večírek po koncertě pak bude pod taktovkou dvojky Hiffi & Jacob, kterou, jak fanoušci dobře vědí, tvoří dva ze členů Skyline.

A jaký byl vlastně rok 2013 pro Skyline? Deska Fairytapes se držela několik týdnů od vydání na první příčce v prodeji Supraphonline.cz Připomeňme, že album si kapela produkovala sama, o finální mix a mastering se pak postaral uznávaný zvukový inženýr Matouš Godík. Album vyšlo u Championship Music.

Po dubnovém křtu ve vyprodaném Paláci Akropolis nastala tradiční série studentských Majálesů napříč republikou, na kterou plynule navázaly letní festivaly. Skyline samozřejmě nechyběli na Rock For People nebo putovních Českých hradech, na Slovensku vystoupili na nejpopulárnějším tamním festivalu Bažant Pohoda. Letní sezónu pak završili na pražském Smíchov Open Air, kde přichystali speciální vystoupení s mladou partou Evelynne.

Krom toho Skyline stihli natočit tři povedené videoklipy. Druhý z nich, Staying Alive, jim vynesl nominaci na Českého Slavíka v kategorii videoklip roku.

Oslavit s nimi letošní parádně povedenou sezónu můžete už 11. prosince v Lucerna Music Baru. Přestože byl letošní podzim nabitý spoustou skvělých koncertů, vyrazit na vánoční mejdan v podání Skyline je přece povinnost!

Vstupenky na pokladně Lucerna Music Baru za 180 kč, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatky. Na místě 250 kč.

Další informace naleznete na:
www.skylineweb.cz
www.palacakropolis.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
http://www.championship.cz

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 2. 12. 2013 21:00
Chovancová, Michaela. 2013. Skyline 11. prosince v Lucerna Music Baru!. Vychytané.cz. [Online] 2. 12. 2013. [Citace: 30. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7224. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skyline-11.-prosince-v-Lucerna-Music-Baru!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.167.149
Serverový čas: čtvrtek 30. června 2022 18:09