Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Den třetí – Štěstí je vrtkavá potvora…

A šlo se na to. Jakmile naši soutěžící procitli do světa živých, přesunuli se na mladoboleslavské náměstí, aby se nasnídali. Pěkně čerstvé rohlíčky a kávička na probrání..
Přidat na Facebook
1. indicie: Trosečníci, kupte si a dobře si přečtěte deník. Nezapomeňte přitom, ve kterém městě jste.

Nic se nedalo dělat, ale noviny se prostě musely koupit a luštilo se, hledalo, četlo a určitě i brumlalo. Přece jen na to došli a kdo? Světe div se, ale Wendy, Nikol a Milan! Že by se snad konečně obrátila štěstěna na ně? Správná odpověď byla: V boleslavském deníku byl ukryt inzerát tohoto znění: Kubo, Wendy a Trosečníci, volejte hned do rádia! Hezký den!

2. indicie: Najděte největší firmu ve městě. Čekáme vás u vchodu. Limit je 60 minut!

Zatímco Kuba a jeho dvojička pořád hledali zapeklitý inzerát, tak Wendy se mohla jen usmívat. Dostali se na správné místo, které bylo ukryto ve druhém úkolu. Správná odpověď: Vchod u firmy Škoda Auto.

3. indicie: Někde uvnitř se skrývá nejstarší automobil. Najděte ho, vyfoťte se před ním jako pár a pošlete nám to. Druhou fotkou musí být nějaký důkaz o věku vozidla. Až budete mít hotovo, volejte nás!

Zatímco Wendy se svou skupinou řešili už třetí indicii, kterou opět bravurně vyřešili. Rádio Zlín bylo trochu nedůvěřivé a tak se spojilo ještě s provozovatelem muzea, ten potvrdil, že je motorové vozidlo v pradědečkovském stavu. Kubův tým si stále nevěděl totálně rady! Ještě pořád si lámaly hlavičky nad první indicií.

4. indicie: Jste skvělí, ale unavení. Ulevíme vám! Řekňete řidiči radiojeepu, ať vás odveze do města, kde se potkali dva medvědi ze známého animovaného seriálu. Místem určení v tom městě je luxusní zařízení, které nese v názvu jméno slavné panovnice Marie. Až tam budete volejte! Řekneme vám, co vás čeká!

Konečně bylo po trápení a hrdinové z druhého týmu objevily inzerát, to však ještě netušili jak daleko je první tým, ti se kodrcají k dalšímu místu a baví se focením MMSEK. Mimochodem Milanovi se nelíbila vůně jeho přítelkyně Nikol a tak ho musela poslechnout a vběhnout do první mycí linky, trošku tyranie nezdá se vám? Odpovědí na předcházející indicii bylo: Město Kolín a Hotel Theresia.

5. indicie: Pro první pár máme luxusní velký oběd podle vlastního výběru. Pro pár který dorazil jako druhý je to jenom studený bufet.

Wendy a spol. byli v sedmém nebi. Na luxusní obědy v hezkém hotelu se nechodí každý den. Náš zatím dnes opravdu úspěšný pár si plnými doušky užíval delikátnosti , který jim Hotel Theresia v Kolíne nabídl a dál nabízí svým hostům. Šéf tohoto hotelu, pan Homola, se jim věnoval naplno. Chudáci z druhého týmu se budou muset spokojit se studeným papáním. Ale když je hlad, chutná všechno. Mimochodem na Kubovi bylo vidět, že se trápí kvůli prohrávání, ale co, jednou to muselo přijít.

A co si dali naši mlsní trosečníci k obědu? Wendy: Hovězí steak s brusinkami a smetanovou omáčkou. Nikol: Lososa s citronovou omáčkou. Milan: Maso tří barev. Jako přílohu si zvolily hranolky s tatarkou. Vypili jahodový, hruškový džus a šťávu z červených pomerančů a černého rybízu a moc moc moc vody, olizovali se až za ušima. Mňam, mňam! (Mezi námi, chodí s nimi reportéři z Rádia Zlín i na záchod? Taky jste si všimli, že si potrpí na detailnosti?).

5. indicie: 50°2'19.6"N,15°46'43.74"E Nejdůležitější muž ve měste.

Kubova grupa dostala hlad, jenomže byli bez peněz a aby se zbavili nepříjemného pocitu v žaludku, zahráli si na žebráky a pak je stejně čekal malý skromný studený bufet v hotýlku v Kolíně. Vydělali si alespoň na polívku, apoň něco teplého do bříška Druhá skupinka si půjčila v jedné kladenské cestovní kanceláři počítač, který by jim měl píchnout. Čiselná indicie byla vyřešena, povedlo se! GPS souřadnice magistrátu města Pardubice.


Trosečníci Milan a Nikol byli docela rozverní. Zalíbila se jim fontána a dováděli kolem ní a možná i v ní, že by se dívali na Přátele? Mohli si to totiž dovolit. Stali se vítězi středečního dne na plné čáře! Dostávají 5 minut jako bonus. Od této chvíle si užívali volna po celý zbytek odpoledne a večera. Kubíkova parta pěkně zmokla, bloudila, až se nakonec dostala k magistrátu. Poté se všichni utábořili na pasece poblíž malého westernového městečka, od milých lidí dostali napít a pomazlili se s pejskem, který by se vešel do kapsy. A co následovalo poté? Chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Chrrrrrrrrrrr! Chrrrr!


joslin
(Petra Hrabalová)
čtvrtek 9. 8. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Den třetí – Štěstí je vrtkavá potvora…. Vychytané.cz. [Online] 9. 8. 2007. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=722. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Den-treti-–-Stesti-je-vrtkava-potvora…
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:36