Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tak šel čas s pardubickou Christmas party...

...aneb zoomujeme na historii tohoto eventu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Christmas Party
středa 25. prosince 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 26. prosince 2013 04:00)
L-Klub/Výstaviště ABC
Pardubice (CZ)
25.12. rozduní pardubické výstaviště ABC již 14. ročník Christmas party, na které se letos představí francouzský producent Olivier Giacomotto, kosmičtí jezdci Space Djz, Ladida, Chris Sadler, LayDee Jane, Toky nebo Džejár. Pojďme ale zapátrat trochu v minulosti a připomenout si historii tohoto eventu!

Christmas party za dobu své existence “odkojila” téměř dvě generace clubberů a právem se řadí mezi nejstarší pravidelné eventy v České republice.

První díl tohoto eventu proběhl v prostorách KC Lorec v roce 2000 a představila se na něm dnes již legendární formace Toky (SK), Agent, Aiffel, Igor Pataky, Coitus Exitus, Džejár, Lord Space a Tom.Následující rok zavítali na tento event, který navštívilo více jak tisíc party people, první zahraniční hosté, kterými byl belgický techno jezdec Xentrix a španělský producent Christian Wunsch.Na počátku nového tisíciletí bylo techno na domácí taneční scéně ve svém rozpuku, tudíž není divu, že i v roce 2002 kromě domácího line-upu ozdobili Christmas party zahraniční umělci, kterými byli Paul Mac z Velké Británie, jeho krajan Inigo Kennedy, kanadský Jeff Milligan nebo Luke Sun.Vánoční mejdan s pořadovým číslem 4 clubbery opět nezklamal. Do kutnohorského KC Lorec přijíždí britská legenda Craig Walsh, která předvedla svůj um a ukázala techno jízdu jak se patří!Agentura DC Promo nešetřila našlapaným vánočním line-upem ani další rok, kdy se za mixem představila formace The 65D Mavericks Live a oblíbený Jeff Milligan, kromě kterého zahráli také Tibor, Dalo nebo Toky.Poslední Christmas party v KC Lorec proběhla v roce 2005 a pozvání na ní přidal španělský matador Oscar Mulero, živák si zde odbyl jeho krajan Reeko a pozadu nebyla ani domácí sestava vystupujících.V roce 2006 přivítal Christmas party prostor pardubického L-klubu, dnešního výstaviště ABC a zároveň si zde svou premiéru odehrálo i populární britské duo Space Djz.Po roce 2005 si začalo techno procházet svou obměnou a tak není divu, že na nové trendy zareagovala i agentura DC Promo, která v rámci aktuálního zvuku přiváží v roce 2007 na Christmas party francouzskou špičku Technasii, brilantního italského producenta Mark Antonia a japonského jezdce Takaaki Itoha.Marco Bailey, The Advent, Mark Eg, Space Djz, Tommy De Clerque nebo Christian Varela – to je stručný výpis headlinerů, kteří se objevili na tomto vánočním eventu od roku 2008 do roku 2012 a o jejich support se postarali domácí vystupující z řad českých matadorů, současné djské špičky a nebo talentů budoucích let.Stejně tak tomu bude i letos na 14. ročníku tohoto eventu, na který zavítá Olivier Giacomotto (FR), kosmičtí jezdci Space Djz (UK). Mimo těchto zahraničních hostů se můžete těšit na slovenského Tokyho, zdomácnělého angličana Chrise Sadlera, Ladidu, LayDee Jane, Džejára, Enrica, Subgatea, Michaela C, Jaqullin, Revise a celou řadu dalších!

Kompletní informace o Christmas party naleznete na https://www.facebook.com/christmasparty2010?fref=ts

www.christmasparty.cz
Vstupenky si můžete stále kupovat v síti Ticketportal: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=131948

Dodal: Ondřej Beránek
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 1. 12. 2013 12:00
Chovancová, Michaela. 2013. Tak šel čas s pardubickou Christmas party.... Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2013. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7218. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tak-sel-cas-s-pardubickou-Christmas-party...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.369s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 22:01