Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Karlovka je sexy: Známé osobnosti podpořily MISS UK

Již potřetí se v pražském klubu Roxy uskuteční přehlídka krásy, módy, designu a dobré hudby. V pátek 29.listopadu 2013 proběhne v jeho prostorách volba v pořadí již třetí MISS UK.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Finálový galavečer Miss Univerzity Karlovy
pátek 29. listopadu 2013 21:00
(konec +- sobota 30. listopadu 2013 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
I letos si přijdou na své jak fanoušci módy a krásy, tak hudební fajnšmekři. Program pátečního finálového galavečera je opět našlápnutý a volba nejkrásnější studentky bude opět nelehká. V odborné porotě zasedne například Kateřina Průšová, Karel Janeček či Jana Doleželová. V průběhu večera vystoupí MC Wohnout & Sax, Planet House Jam, a kapela Midi Lidi.Dle nezávislé studie zpracované v počátku roku 2013 jsou univerzitní soutěže Miss všeobecně ve světě běžnou součástí programu studentských společenských aktivit a jsou podporovány i ze stran konkrétních školských zařízení. Kromě volby nejkrásnější studentky se tyto soutěže zaměřují zpravidla i na aktuální společenská témata, k nimž se snaží přitáhnout větší pozornost veřejnosti. Heslo „za světový mír“ je již neodmyslitelnou anekdotou doprovázející každou soutěž miss. Ve většině případů, a to zejména v případě univerzitních miss, se však nejedná pouze o šíření vznosné myšlenky světového míru. Jedním z častých poselství univerzitních soutěží miss, které prosazuje i projekt MISS UK, je vytvořit platformu pro setkávání studentů. MISS UK již dlouhodobě poukazuje na velmi nízkou tendenci sdružování studentů Univerzity Karlovy jako celku. Svým konceptem se tak snaží oslovit celou univerzitní obec a přispět tak k budování pocitu sounáležitosti se svou alma mater. Dle výsledků studie celých 76 % návštěvníků loňského ročníku MISS UK vnímalo akci jako zajímavý způsob utužení vztahu s univerzitou.MISS UK proto svolává všechny studenty Univerzity Karlovy (a nejen ty) v pátek 29. listopadu do Roxy. Pro všechny módní a hudební nadšence je připraven exkluzivní program, který startuje již od 19 hod. Odborná porota, ve které zasednou například Miss České republiky Kateřina Průšová a Jana Doleželová, vyberou vítězku hlavní kategorie MISS UK. Diváci si pak zvolí svou MISS SYMPATIE a zároveň proběhne k vyhlášení kategorie MÚZA UK a MISS Internet.

Nikdo ze zúčastněných nebude mít během finálového galavečera šanci na oddych. Finálová osmička soutěžících studentek se předvede v rámci tří promenád, diváci se mohou těšit na přehlídku aktuální kolekce značky Replay, svůdné modely značky Werso a dále na přehlídku návrhářky Moniky Vaverové, jež navrhla kolekci exkluzivně pro MISS UK. Celým večerem bude diváky provázet moderátorka a spoluzakladatelka blogu Bloges Robes Nikol Moravcová spolu s moderátorem Štěpánem Krpatou.

Mimo atraktivních přehlídek čeká diváky i další bohatý doprovodný program: vystoupí MC Sax & Wohnout, Dj N’zym, Dj Nimand a svou vlastní stage ovládnou Dj’s z Expresradia. K oslavám vítězek zahraje kapela Midi Lidi. V průběhu večera se diváci navíc budou moci zapojit do soutěže o nejlepší večerní outfit, kterou MISS UK pořádá ve spolupráci s portálem Check Czech Fashion – stačí se vyfotit před oficiální fotostěnou umístěnou ve foyer Roxy

Letošní ročník MISS UK se těší velké podpory významných osobností. Slavnostního vyhlášení vítězek letošního ročníku soutěže se zúčastní i starosta Městské části Praha 1 – Oldřich Lomecký a dále také Kateřina Průšová, Jana Doleželová, Ondřej Trojan, Karel Janeček a J.X. Doležal.

Miss Univerzity Karlovy je zavedený projekt, který studentkám univerzity nabízí již třetím rokem příležitost získat zajímavé zážitky a zkušenosti. Divákům pak v rámci finálového večera zprostředkovává náhled do aktuálního dění v oblasti českého designu, módy a hudby. V pátek

29. listopadu 2013 to zkrátka bude v Roxy sexy!

Předprodej vstupenek
http://www.ticketon.cz/1281-miss-univerzity-karlovy-2013

Finalistky
www.missuk.cz

Finálový galavečer
http://www.facebook.com/events/502576293170314/

Dodala: Aneta Kasalická
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 26. 11. 2013 17:00
Chovancová, Michaela. 2013. Karlovka je sexy: Známé osobnosti podpořily MISS UK. Vychytané.cz. [Online] 26. 11. 2013. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7201. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Karlovka-je-sexy:-Zname-osobnosti-podporily-MISS-UK
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 22:52