Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Blond je stále IN.. ale stále OUT:)

Blondýnky, brunetky.. dámy neuražte se :)
Přidat na Facebook
Pro začátek bych chtěla podotknout, že pro mě „blondýna“ není výraz, který označuje pouze slečny s plavými vlasy, ale slečny, které když se rozdával rozum, stály na konci fronty a pilovaly si nehty...asi tak :)

Mimoto jsem i já osobně měla tu čest a byla na pár dní blondýna a upřímně doufám, že to na mě nenechalo známky poškození :)

Celé to začalo ve chvíli, kdy jsem byla v práci (v restauraci) se dvěma blondýnama (to jsem ještě já nebyla) a po úmorný práci, která mě skoro stála nervy, což v praxi znamená, že postý někomu vysvětlujete, že nejste vědma, abyste věděli na kterej stůl ten podělanej čaj je a že by bylo fajn, kdyby k tomu daly taky ten pytlík s čajem samotným, páč horkou vodu si nikdo neobjednal.. jsem přišla za moji sestrou, která tam pracuje v kuchyni a prohlásila jsem, že zítra jdu na blond, abych pochopila dnešní den.. :) mno a za dva dny jsem to za pomoci mojí kamarádky realizovala:)

A závěr?.. pořád to nechápu.. pořád nepochopím, když někomu řeknete udělej tohle, já udělám tamto, ať můžem jít brzo domů, tak se mi dostaví odpověď ve smyslu.. si zapálím, ale nemohla bys to udělat ty, já to tady zvládnu.. (bez urážky.. nezvládne, páč tuhle práci dělá dva týdny.. no comment)

Mimochodem bych si tyhle slečny dokázala živě představit na nádraží v Brně, kde se jedna zeptá průvodčího, jestli ji tenhle vlak doveze do Zlína a on jí řekne, že ne a ta druhá se zeptá: „a mě?“.. opět no comment:)

Ale zase na druhou stranu znám několik zlatovlásek, který by mohly rozum rozdávat.. takže není to jen o barvě vlasů :)


Mno a na obranu žen, páč jsem taky jedna z nich (i když jsem z těch chlapů kolem sebe troošku zdeformovaná :) )

Vy pánové, máte mezi sebou taky pěkný exempláře :) za tu dobu, co dělám za barem a s lidma, jsem potkala spoustu „blondýnů“ a můžu vám s klidným srdcem říct, že jsem se opravdu pobavila.. ale oni si o to říkaj.. tak co? :)

Když vejde týpek ala blond a můj kolega prohlásí, že se nese jakoby vykrad obchod s melounama, tak s ním můžu jen souhlasit :)

Rada nad zlato :) je uplně fuk jestli jsou lidi blond nebo maj na hlavě cokoliv, jde přece o to co je uvnitř né? :) bla bla.. :) mno já vím.. jde o to, co je ve výstřihu a podobně, že? :)

..kdyby blbost nadnášela, tak půlka lidí kolem mě lítaj :)
Teréz
(Tereza Kabrdová)
pátek 25. 8. 2006 15:00
Kabrdová, Tereza. 2006. Blond je stále IN.. ale stále OUT:). Vychytané.cz. [Online] 25. 8. 2006. [Citace: 12. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=72. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Blond-je-stale-IN..-ale-stale-OUT:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.10.34
Serverový čas: středa 12. srpna 2020 19:52