Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Chancers posílají video z patnáctin.

Mejdan pokračuje legendární akcí Skanking Praha
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Skanking Praha
sobota 7. prosince 2013 20:00
(konec +- neděle 8. prosince 2013 03:00)
Rock Café
Praha (CZ)
Nejstarší koncertní ska noc ve městě se 7.12. znovu vrací do prostor klubu Rock Café a nabídne to nejlepší z tuzemské scény na druhou dobu. Večírek, na který bude tentokrát doporučený dress code ve stylu britského 2tone, bude ve znamení druhé oslavy narozenin česko-britských The Chancers. "V září jsme sice dělali narozeninový mejdan na parníku, ale tam bylo jednak vyprodáno a za druhé slavit jen jeden večer, to není v našem stylu," říká kapela, která za pořádáním festivalu stojí.

Aby bylo jasné, o co na jejich koncertech jde, vypouští zároveň klip, který zachycuje atmosféru narozeninového mejdanu na parníku. Režie se ujal Matěj Pichler a jak je u The Chancers zvykem, přípravy měly rychlý spád. Narozeninové video doprovází písnička (One of the) Oldschool z jejich zatím posledního alba Age of Rudeness.The Chancers v současnosti dokončují práci na své první soulové písničce nazvané stylově Rudeboy Soul, která společně s v létě uveřejněným singlem Sex & Drugs & Rock'n'roll vyjde po novém roce na sedmipalcovém vinylu. Na festival Skanking Praha k sobě tentokrát přizvala žánrově čistokrevné kapely - po letech si tu zahrají Discoballs, v nichž na basu hraje jeden z pamětníků začátků ska žánru u nás. Vzhledem k tomu, že chystají nahrávání nové desky, dá se očekávat, že se fanoušci dočkají i několika novinek.

Premiérou bude letošní Skanking Praha pro jednu z nejmladších a přitom nejzajímavějších tuzemských ska kapel, stylově uvědomělou formaci Kšandy Industry, která celý večer otevře. Jak je už u akcí Skanking Praha zvykem, pro nejrychlejší zletilé návštěvníky bude připraven panák Jägermeistera jako uvítací drink, kterým nic nekončí.„Festival Skanking Praha jsme začali pořádat v našich začátcích, abychom upozornili, jak silná subkultura tu roste. Máme radost, že se i po patnácti letech ten záměr není mimo. A pořád se tu objevují nové kapely, které stojí za pozornost a dokážou dát i staré muzice svěžest a dotek současnosti,“ těší se na svůj poslední letošní koncert The Chancers. A zároveň připomínají návštěvníkům: „Tentokrát to bude hold stylu 2 tone, tak na to doma před zrcadlem nezapomeňte.“Skanking Praha
Legendární ska party
7.12. Rock Café, Praha
The Chancers, Discoballs, Kšandy Industry
Dress code: 2tone
Vstup: 150 kč předprodej, 180 kč na místě
Start: 20:00

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 26. 11. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. The Chancers posílají video z patnáctin. . Vychytané.cz. [Online] 26. 11. 2013. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7195. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Chancers-posilaji-video-z-patnactin.-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 16:16