Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Den druhý – Kluci s klukama, holky s holkama..

Pondělní cestování z jednoho města do druhého se v úterý naštěstí neopakovalo. Poté co se naši hrdinové ráno probrali, umyly opuchlé obličeje, setřepaly brouky ze svých těl a sbalily stany, odevzdaně i netrpělivě čekali na další bojovku. Mimochodem všichni pěkně šli chrupkat už v jedenáct hodin večer, žádné řádění do pozdních ranních hodin…
Přidat na Facebook
1 indicie: Čekáme vás na místě, kde je velká koncentrace celebrit, které jsou někdy chytřejší než páťák… Pro tento úkol je limit 90 minut!

Naše dva týmy se poté rozmístily na dvou místech v centru Prahy. Od sebe byli vzdálení cca 200 metrů, aby měli stejnou startovací pozici a nikdo neměl navrch.

Kuba, Barbora a Martin stále dokazují, že jsou dobře sehraná trojka a umí dát hlavy dohromady. I dnes došli na odpověď jako první, už je to tak trochu nuda, ale budiž :). Řešení: TV Nova – Barrandov (Praha). Pro ty co neví, tam se točí filmy a má centrum jedna televizní stanice, co si frčí v emocionálních seriálech jako je Růžovka, Ulice apod.

2. indicie: Od našeho koordinátora z radiojeepu teď obdržíte 2 stejné podpiskarty pro každý pár. Na nich je jenom oko celebrity. Vašim úkolem je věrohodně přesvědčit dva muže na ulici, že právě oni jsou ta celebrita z podpiskarty a získat od nich podpis. Pozor, každý muž musí mít modré oči! Jako důkaz nám zašlete MMS-ku s jejich tváří a viditelným modrým okem. Na úkol máte pouze 30 minut!

Pro nekomunikativní lidi, by to byl problém, oslovit cizí lidi a hustit do nich, že jsou to právě oni, které hledájí. Ale Kubíkova i Wendina skupinka to dokázali. Prostě okecávali, okecávali, okecávali…

3. indicie: Podpiskarty jsou vaší vstupenkou do dalšího místa. Ukázat je musíte paní, která na vás čeká u vchodu. Jestli je nemáte, připravte si peníze! Další místo najdete podle této indicie: Božská země, kde najdete i Včelku Máju.

Wendy, Nikol, Milan se rozběhli správným směrem, zatímco Kubu a spol. asi bolely nohy, páč se rozhodli cestovat metrem, háček je v tom, že tam kam mají dojít, žádný metro nejezdí, ups! „Včelka Mája, malá uličnice včelka mája, z výšky z které vidí svět, máme jí co závidět.“ Uličníci jsou i Barbora, Martin a Kuba, převezli nás a jsou v cíli u božského Káji jako první! Kde? Říká vám něco GottLand v Jevanech u Prahy? Po několika minutách se přiřítila i druhá grupa a za odměnu si mohli prohlédnout dům a jeho místnosti plné Karlových věciček.

Bohužel se při prohlídce udála nemilá věc, soutěžící uviděli mrtvolky! Chlapy to nechalo chladnými, ale holky s Kubou řvali jako najatí. Zmije ani rozplácnutá myš už jim však ublížit nemohla. Po skončení návštěvy v Gottlandu, se rozběhli naši hrdinové zchladit znavené údy do místního rybníčku. Doufejme, že si dávali bacha na piraně, pijavice a jiné nemilé obyvatele louže. Ale hlášení o tom, že by někoho něco kouslo do zadních partií těla nemáme. Po zaslouženém oddechu se začalo pracovat na dalším úkolu.

4. indicie: Při slavných ještě zůstaneme. Čekáme vás na místě, které je také blízko k bohu a zpívá se o něm v této písničce: "Laskaje láska, když chodí kluci s klukama..."

Ať žije Petřín!! No ještě než na to naše páry došli, jedni se procestovali metrem a druzí cestovali tramvají na černo. Kdyby je vyhmátl revizor, nestačila by jim pětistovka na úhradu pokuty, slzy taky nezabírají! Naštěstí dopadlo všechno v pohodě. Konečně! Obě dvě party dorazily najednou. Muselo se však rozhodnout o vítězi a tím se stal tým Wendy, Nikol a Milan, protože byli svojí polohou blíž k samotné rozhledně. Za tento úkol získali bonus 10 minut!

Aby nikdo neprošel dehydratací, odvezl radiojeep za odměnu naše trosečníky na nejbližší benzínku, kde si mohli všichni poručit jeden drink, ale fakt jenom jeden. Zbytek si museli platit sami, pozor pití bylo nealkoholické! A teď trochu škodolibosti. Barbora Balášová a Maritn Foltýn si chtěli na Petříně najít místečko v nejútulnějším kříčku. Reportér Radia Zlín se chtěl možná taky přidat, neprošlo mu to a tak si zamilovanou dvojičku aspoň vyfotil. Mlask! To byla pusa pro zvědavce. No jo, reality show.

5. indicie: Město i místo určení je ukryto v těchto slovech: Mladost, bolest, sláva, oštěp, železo, tartan.

K poslednímu cíli se cestovalo autem. Kubík a jeho kamarádi opět nezklamali. Dostavili se do Mladé Boleslavi na atletický stadion, jako bonus obdrželi sto korunek českých, se mohli konečně trochu rozšoupnout. I druhá skupinka se dostává do cíle a jako cenu útěchy dostali třicet korun. A z čeho pak se skládala skromná večeře našich trosečníků? Nakoupili si paštiky, rohlíky a cigarety a potom? Potom se šlo spát...


joslin
(Petra Hrabalová)
středa 8. 8. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Den druhý – Kluci s klukama, holky s holkama... Vychytané.cz. [Online] 8. 8. 2007. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=719. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Den-druhy-–-Kluci-s-klukama,-holky-s-holkama..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:54