Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na lože nebo do klubu?

Speciální dvojkoncert k příležitosti vydání debutového alba Nylon Jail – My Heart Soars Like a Hawk (29.10.2013 Indies Scope) a EP Kieslowski – Na lože! (26.11.2013 Indies Scope).
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kieslowski & Nylon Jail
středa 4. prosince 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 5. prosince 2013 04:00)
Pilot Klub
Praha (CZ)
Koncerty doprovodí originální vizuální show s projekcemi a speciálně připravenou scénou. Na pražský křest 4. prosince dohlédne Milan Cajs coby kmotr a hudební kuchař Kittchen jako speciální host. Na brněnském koncertě 16. prosince v Kabinetu Múz zahraje spřátelená kapela Narcotic Fields.

Dvě kapely, dvě nová alba a speciální hosté na začátku prosince v Praze a Brně. Duo Kieslowski a kapela Nylon Jail fascinují publikum poměrně krátkou dobu, přesto si už získali značné renomé na nezávislé scéně. Tento podzim vydali nové nahrávky, a protože obě kapely pojí přátelství, rozhodli se spojit a představit je na společných koncertech v Praze a Brně. Kieslowski existují přeci jen o chvilku déle a mají za sebou již dvě alba (Tiché lásky a Na nože) a jedno EP (Tanečnice). I tentokrát představují svoje nové EP speciálních remixů nazvané Na lože. Nylon Jail rozvířili hladiny tuzemské scény svým 3D turné, které podnikli jako první u nás. Nyní natočili debutové album My Heart Soars Like a Hawk.

Pražský koncert zahájí 4. prosince v klubu Pilot svým vystoupení v 19:30 výrazná postava alternativního písničkářství Kittchen. Následovat bude vystoupení dua Kieslowski, které bude zakončeno premiérou klipu „Bloky, smeče“ režírovaného Davidem Menclem, nehrajícím členem kapely Nylon Jail. Na závěrečnou show olomoucké countryelectrorockové kapely Nylon Jail a křest alba bude dohlížet coby kmotr Milan Cais z kapely Tatabojs. Koncert je pořádán v rámci série United Island České spořitelny.

V brněnském klubu Kabinet Múz se 16.12. také odehrají tři vystoupení: Kieslowski a Nylon Jail si pozvali brněnskou elektrorockovou kapelu Narcotic Fields, která po odmlce obnovila koncertní činnost. Duo Kieslowski se navíc připravuje na nahrávání řadového alba, které bude produkovat Jan P. Muchow. A tak fanoušci budou moci už slyšet i některé nové skladby.

Artist: Nylon Jail
Album title: My Heart Soars Like a Hawk
Kat. č.: MAM530
© + (P) 2013 Indies Scope
www.indies.eu www.nylonjail.com

Vznáší se vysoko a míří ještě výš. Elektro countryrockoví Nylon Jail na křídlech jestřába vzlétli se svým debutem My Heart Soars Like a Hawk nad hřebeny běžných starostí a pidiválek. Jejich emotivní písně se nehrnou vpřed ukoptěným poptempem, ale ukazují svoji cestu, proudy a tempo kudy se vznést až do nebes i střemhlav spustit zpět k zemi. Střetnutí Davida Sylviana a Depeche Mode, Johnyho Cashe a Nine Inch Nails tepe nahrávkou, a tak srdce může kroužit jako jestřáb a nechat se nést na křídlech Nylon Jail.

Artist: Kieslowski
Album title: Na lože
© + (P) 2013 Indies Scope
www.indies.eu http://www.kieslowski.cz/

Po hádce, která je na nože, většinou přichází usmíření a pokud se jedná o pár, není lepšího místa než lože. Charismatické duo Kieslowski po skvělém albu Na nože připravilo EP, které vyjde v digitálním formátu a to pod názvem Na lože. Skladby Kieslowski si vzali do spárů například Guy Van Nueten (Belgie, www.guyvannueten.com), Dutch Rall (USA, www.dutchrall.com), Jan Čechtický z Ohm Square, Moimir Papalescu, Kittchen, Bonus.

Dodala: Marie Jelínková
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 26. 11. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Na lože nebo do klubu?. Vychytané.cz. [Online] 26. 11. 2013. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7189. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-loze-nebo-do-klubu?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 15:40