Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Svěží indie-rockový vítr ze Skotska se valí na Prahu

V Praze se představí skotští GLASVEGAS! První mini-show proběhne už tuto neděli!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GLASVEGAS - dj set
neděle 24. listopadu 2013 19:30
(konec +- pondělí 25. listopadu 2013 00:30)
angelo Hotel Prague - Jazz Bar
Praha 5 (CZ)
Prahu čeká zajímavá (a hned dvojitá!) návštěva skotské indie-rockové kapely z Glasgow! Možnost přijít si poslechnout GLASVEGAS mají fanoušci hned dvakrát: nejprve již tuto neděli, 24. listopadu, kdy GLASVEGAS zahrají formou DJ setu (tj. menší sestavy) v pražském angelo Hotel Prague na Smíchově, a podruhé již v plném obsazení 31. ledna v pražském klubu Rock Café. Kapela je totiž právě na cestě z Německa při stávajícím turné s The Hurts, a protože mají rádi Prahu, rozhodli se zde udělat sympatickou zastávku pro zpestření nedělního večera!
“Večerní show Glasvegas v angelo Hotel Prague je veřejnosti volně přístupná: každý se může přijít podívat na to, jak kapela hraje! V zahraničí je tento způsob propagace za pomocí koncertů poměrně běžný, v České republice však zatím málokdy využívaný. Fanoušci mohou tak načerpat atmosféru z DJ setu a nadchnout se na celovečerní koncert, který se uskuteční 31. ledna v Rock Café již v plném složení kapely,” vyjádřila se za promotérskou společnost Fource Entertainment Dominika Janigová.Kapela Glasvegas je kvartet sestávající z bratranců Jamese Allana (zpěvák a hlavní textař) a Raba Allana (kytarista), basáka Paula Donoghueho a bubenice Jonny Löfgrenové. Skladby jsou zpívané anglicky s drsněji vyslovovaným skotským “R” a samozřejmě i troškou skotského přízvuku. Seskupení existuje již od roku 2003 a za dobu své existence vydalo už několik studiových alb i EPéček. Už jejich první album Glasvegas se stalo platinové!

"Moc se těšíme na náš DJ set v Praze 24. listopadu a na následující vůbec první koncert v Praze 31. ledna. Rab to rozjede s melodiemi propojující unikátní mix rocku, indie a electra," řekla kapela o jejich chystaných akcích v Praze.Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 21. 11. 2013 12:00
Chovancová, Michaela. 2013. Svěží indie-rockový vítr ze Skotska se valí na Prahu . Vychytané.cz. [Online] 21. 11. 2013. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7183. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svezi-indie-rockovy-vitr-ze-Skotska-se-vali-na-Prahu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:12