Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Den první aneb hra na kočku a myš…

Jak již jsme se zmiňovali, budeme celý týden sledovat osudy dvou soutěžních párů z první české reality show na Radiu Zlín. Pondělí mají totiž ať už úspěšně či neúspěšně za sebou..
Přidat na Facebook
5. srpna se soutěžící naposledy vyspinkali v čistě povlečených pelíšcích. Naposledy si mohli dopřát kompletní hygienu a naposledy se mohli užít pohodlí, páč pětistovka pro tři lidi na celý týden není žádná balada.

Startovalo se v Plzni!!! V pondělí ráno se telefonuje ze studia Radia Zlín našim povedeným párečkům, nebo spíš trojičkám? Podle fotek vypadali odpočatě, asi se nekonala zatím žádná divočina, tu si vlastně užijí po celých sedm dní. Po deváté je čekala první bojovka. Dostali indicii, podle které se měli dostat na určité místo.

1. indicie: Najděte místo s největší koncentrací zlata, po kterém ale fešáci nebudete!

Tak schválně, co vás napadá?? Zapalte mozkové závity a popřemýšlejte o tom, čím je Plzeň význačná. Už? Výborně, můžete si zatleskat pokud jste jako pár č. 2 Bára Balášová a Martin Foltýn společně s moderátorem Kubou správně uhodli, že cílem jejich cesty je pivovar. A aby se tam co nejdříve dostali, vyprosili (vysockovali, vyžebrali, vyžvandrali, každý tomu říká jinak) jízdenky na městkou hromadnou dopravu. I druhý pár dorazil na místo určení, ale se zpožděním. Na řadě je další hlavolam..

2. indicie: Otík ze známého českého filmu řekl jedno slovo za 100 kilometrů. Je to název města, ve kterém Vás čekáme. Místo určení Vám napoví indicie 21.11.

Ach, vesničko má středisková, kde asi jsi? Oba dva týmy byly zmateny. Moderátorka Wendy se svým týmem si nejdříve mysleli, že jsou na správné cestě, bohužel ehm, Praha není to pravé ořechové a co Kubík a jeho spolubojovníci? Nejdříve se chytají za hlavu a láteří, ale později se jim přece jenom podařilo vyluštit hádanku. Otík přece příliš ukecaný nebyl. Chytli si stopa a dorazili do cíle jako první. Správná odpověď byla: město Beroun, prodejna Albert. Vítězové dostali 10 rohlíků na hlad.

Pár Nikol, Milan, Wendy se ocitli víceméně v pytli. Jejich cesta směřovala do Prahy, ale protože v radiu mají slitování, dostávají další novou indicii, kterou už Kubík a jeho kamarádi znají a aby jim to nebylo líto. Dostávají 3 rohlíky, to je takzvaná dieta…

3. indicie: V okruhu 50 km (od Berouna) najděte místo, které má v názvu úplný spodek. Čekáme vás tam na místě, kde vám bude zima od nohou!

Pár č. 2 byl opravdu vykutálený. Znovu jako první došli na správnou odpověď. Kladno a zimní stadion. Protože se jim na místo určení podařilo dostat se o kapku dřív, než zlínský radiojeep, zalezli si jako krtci do nory do místní hospůdky a čekali na další zadání. Bohužel Wendy se svými chráněnci stále bloumali na okraji Prahy.

4. indicie: Hurááá, zatím se nikam necestuje! Na zimáku byly ukryty 4 a 4 obálky pro každý pár rozlišené jednou barvou. Skupinka měla za úkol najít čtyři obálky stejné barvy, kde se ukrývá další postup. Kuba, Barbora a Martin byli znovu rychlejší. Wendy nalézá obálky se svou dvojkou o něco později.

5. indcie: Výjimečné a turisticky nejvyhledávanější místo. Uvidíte tam smrt! Uvidíte tam čas! Všechno je vidět už od roku 1410.

Vítězem pondělního dne se stali Kuba Ohnutek, Barbora Balášová a Martin Foltýn.Vítězům dnešního dne se uděluje velké volno na celé další odpoledne a večer a zároveň dalších 10 minut navíc. Celkem získali za dnešek 15 minut k dobru, které později využijí. Správně se dopravili na Staromák k Orloji do Prahy. I druhému páru se podařilo dorazit do cíle, ale bohužel zase jako druzí. Smůla..

A co dál? Společně si všichni museli najít nocleh. Lépe řečeno, plac, kde postaví plátěné přístřešky a přežijí noc. Doufejme, že si u toho nemuseli zpívat „Mám malý stan, mě na nohy táhne….“ Brrrrrr, když si představíte, že spali na holé, studené zemi, s kdejakou breberkou a poslouchat skřehotání z lesíku v Říčanech u Prahy, dejte pokoj! Nakonec se všichni odebrali na pivko, no co, chutná tečka na konec..
joslin
(Petra Hrabalová)
úterý 7. 8. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Den první aneb hra na kočku a myš…. Vychytané.cz. [Online] 7. 8. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=718. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Den-prvni-aneb-hra-na-kocku-a-mys…
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 07:53