Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nebe, peklo, ráj…

Odedneška byla odstartována první dobrodružná výpravná reality show v českém Radiu Zlín. Nehraje se o žádné miliony, ale o luxusní dovolenou v nadpozemsky krásném prostředí...
Přidat na Facebook
Soutěžící nebudou zavřeni v jednom baráku s psychicky a jinak narušenými lidmi. Naopak, budou se volně pohybovat po území ČR s pětistovkou v kapse a moderátorem, který bude jakýsi třetí člen týmu. Společně mají prožít sedm dní, jak si poradí záleží na jejich vynalézavosti, obratnosti a inteligenci…

Nejdřív se však poohlédneme trochu nazpět. Do soutěže se mohli přihlásit dvojice starší osmnácti let. 11. července proběhl v budově Radia Zlín casting, ze kterého vzešlo pět soutěžních párů, porota musela pečlivě posoudit jejich fyzické a duševní předpoklady. Pak se z pěti párů udělaly dva, díky posluchačům Radia Zlín, kteří posílali SMS-ky nejsympatičtějšímu páru. Nakonec se probojovaly do užšího finále tyhle dvojice: Barbora Balášová s Martinem Foltýnem a Nikol Hauerlandová s Milanem Smetanou.

V neděli 5. srpna do Radia Zlín přicházejí oba dva vybrané páry. Se stany, spacáky, přiděleným moderátorem a pětistovkou v kapse je čeká týden plný dobrodružství, šílených situací a velkého zatížení. Dobrovolně si museli nechat prohledat osobní věci, jsou totiž zakázány mobily a peníze, které nevyfasovali v rádiu.

Moderátoři show – Kuba Ohnutek a Wendy Březinová mají taky smůlu. Jsou jim odebrány SIM-karty a nahrazeny novými, u kterých, kromě zástupců rádia, nikdo netuší jaké mají číslo. Wendy to trochu rozhodilo, ale jak se říká, hra je hra. Poslední nesoutěžní večer se všichni uložili do vyhřátých pelíšků v penzionu rodinného typu někde u Plzně, kam je odvezlo auto Radia Zlín. Sladké sny se jim asi nezdály…Dnes nastal den s velkým D. Soutěžní páry, plus moderátor budou dostávat úkoly, které musejí splnit. Vyhrává ten, kdo vyřeší danou prekérní situaci jako první... A tak to půjde celý týden. Sami se můžete stát přímými účastníky show, tím, že budete poslouchat Radio Zlín a na našich webových stránkách se můžete těšit na fotky!


joslin
(Petra Hrabalová)
pondělí 6. 8. 2007 15:00
Hrabalová, Petra. 2007. Nebe, peklo, ráj… . Vychytané.cz. [Online] 6. 8. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=717. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nebe,-peklo,-raj…-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:18