Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

CHINASKI zahrají ve čtvrtek živě na radiu City

Kapela CHINASKI se po dvaceti letech vrací zpět ve velkém.
Přidat na Facebook
Nejen, že kluci vydali CD 20 LET V SÍTI, ale chystají velký únorový koncert v pražské O2 Areně. Pokud se na něj nedostanete, máte možnost slyšet už ve čtvrtek výjimečný akustický koncert, který kluci zahrají pouze na radiu City 93,7 FM – ve čtvrtek 21. listopadu 2013 od 15:00. Michal Malátný, Otakar Peřina, František Táborský, Ondřej Škoch a Petr Kužvart budou totiž hosty dalšího speciálu Petra Slívy s názvem CITY LIVE. „V první lize českého hudebního nebe jsou v tuto chvíli jenom tři kapely (když nepočítám Lucii), které jsou schopny vyprodat cokoli a kdykoli si namanou: Kryštof, Nightwork a Chinaski. My máme s první ligou skvělé vztahy, ty první dvě kapely jsme už v CITY LIVE měli, a tak je logické, že chceme i tu třetí. A když už si o to kluci řekli, tak proč jim nevyhovět. Bude to nářez.“, říká průvodce pořadem, moderátor Petr Slíva. Produkční tým připraví z hodinového vystoupení speciální videa, která budou exklusivně umístěna na oficiálním YouTube profilu radia City – www.youtube.com/city937. Zájemci mohou navíc získat úplně poslední místenky, o které se hraje v odpoledním vysílání radia City do čtvrtka.CITY LIVE:
Pražské radio City má pro vás hudební speciál CITY LIVE. Každý měsíc se mohou posluchači těšit na speciální živě odehraný akustický krátký koncert s nejlepšími českými a slovenskými muzikanty. Pořad CITY LIVE můžete slyšet v odpoledním vysílání Petra Slívy vždy po 15. hodině. Několik posluchačů radia City může být přímo na místě koncertu a užít si neobvyklý zážitek opravdu zblízka. Hostem listopadového speciálu CITY LIVE bude v jedinečném vystoupení kapela CHINASKI, v listopadu se pak můžete těšit na první zahraniční jméno v CITY LIVE.

Dodal: Michal Krčmář
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 19. 11. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. CHINASKI zahrají ve čtvrtek živě na radiu City. Vychytané.cz. [Online] 19. 11. 2013. [Citace: 7. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7168. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CHINASKI-zahraji-ve-ctvrtek-zive-na-radiu-City
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: úterý 7. února 2023 23:05