Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Tři sestry a Horkýže slíže vyprodávají haly!

Tři sestry a Horkýže Slíže odstartovali v pátek 8. 11. 2013 Bratia a Sestry tour 2013! Hned první tři koncerty tour na Kladně, v Roudnici nad Labem a Ostravě byly beznadějně vyprodány. Krásnou návštěvností nás potěšili i fanoušci v Opavě a ve Zlíně.
Přidat na Facebook
Výsledkem bylo více než 10 000 spokojených fanoušků, ale taky pár stovek nespokojených, kteří už se dovnitř nedostali!!! Kupte si na koncerty Bratia a Sestry tour vstupenky v předprodejích, ať pak nejste zklamaní! V ostatních městech už pomalu vstupenky docházejí , což se týká i pražského vánočního koncertu. Ten má omezenou kapacitu, aby byl zachován komfort pro návštěvníky.

Nenechte si ujít jedinečné spojejí české a slovenské rockové scény přímo ve vašem městě či okolí. Obě skupiny si pro vás připravily skoro dvouhodinový set, během kterého vám představí průřez celou svojí dosavadní tvorbou.

Skupina Tři sestry zahraje jak léty prověřené hity Kovárna, Mexiko, Zelená, Život je takovej, tak i zcela nové písně z čerstvě vydaného alba „Bratia a sestry“. Horkýže Slíže si pro vás připravili celou řadu songů z jejich více jak dvacetiletého působení na hudební scéně Slovenské i České republiky.

Premiéra sesterské písně Bába v podání Horkýžů a naoplátku premiéra horkýžovské písně Velká Mača, Vincov Haj v podání Tři sester vás zajisté překvapí a pobaví. Určitě si nenechte ujít netradiční podání Československé hymny, která zazní jak před začátkem vystoupení, tak i v malé pauze mezi jednotlivými koncerty.Obě kapely chystají v průběhu koncertů různá překvapení a vtípky, kterými obšťastní druhou - právě hrající kapelu.

Legrace a dobrá nálada určitě chybět nebudou.
Na koncertech je možné si zakoupit i společné CD obou kapel, které je pojmenováno stejně jako tour, čili „Bratia a sestry“. CD obsahuje 10 písní, z čehož jsou čtyři sesterské písně zcela nové, nechybí ani starodávná píseň Tří sester Bába v netradičním podání od Horkýžů! Na oplátku Tři sestry nahrály song Velká Mača, Vincov Haj od svých slovenských bratrů.

Zajímavě obě kapely naložily s československou vzájemností při interpretaci státních hymen!
Nové album je také k dostání na www.shopak.cz a v elektronické podobě na www.mp3shopak.cz Pro fanoušky, kteří ještě nemají poslední album sester „Líná hudba holý neštěstí“ , je připraveno 2CD s novou společnou deskou.

BRATIA A SESTRY TOUR 2013 pokračuje
Tak nezapomeňte: …BRATIA A SESTRY!

21. 11. MLADÁ BOLESLAV – Kulturní dům
22. 11. HRADEC KRÁLOVÉ – KD Střelák
23. 11. PROSTĚJOV – Společenský dům
29. 11. KARLOVY VARY – KV Aréna
30. 11. LIBEREC – Dům kultury
6. 12. HAVLÍČKŮV BROD – KD Ostrov
7. 12. TŘEBÍČ – sportovní hala TJ

Dodala: Alena Rydvalová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 19. 11. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. Tři sestry a Horkýže slíže vyprodávají haly!. Vychytané.cz. [Online] 19. 11. 2013. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7166. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tri-sestry-a-Horkyze-slize-vyprodavaji-haly!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 00:38