Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

KNIHA: Už nic nebude jako dřív....

Čtěte novinkový světový thriller Department 19 - Utajená mise a dozvíte se víc.
Přidat na Facebook
Thrillery Willa Hilla značně ovlivnilo místo spisovatelova narození – severovýchod Anglie (Skegness, Gateshead, Tynemouth) – krajina, v níž je hluboce zakořeněná vampýrská mytologie. Stejně tak jako tvorba světově proslulých autorů, např. Stephen King, Clive Barker, Roald Dahl, J. K. Rowling nebo Thomas Harris. A jeho typickém rukopisu je to znát.

První kniha Willa Hilla právě vychází v češtině s názvem Department 19 – Utajená mise a bude vyprávět fascinující příběh Jamieho Carpentera.

Jeho otec je mrtvý, matka nezvěstná a jen on sám byl zachráněn nesmírně mohutným mužem jménem Frankenstein. Jamie je odvezen na Oddělení 19, kde je zařazen do utajené organizace zodpovědné za kontrolování nadpřirozena. Oddělení 19 nás provede skrze historie po celé Evropě, ale i dále – z dlážděných uliček viktoriánského Londýna až do New Yorku z doby prohibice, z ledových pustin arktického Ruska až do zrádných hor Transylvánie. Zčásti moderní thriller a zčásti klasický horor je plný záhad a bojů a přináší takovou míru napětí, že knížky s Darrenem Shanem vedle něj vypadají jako romantická komedie.

Sám autor ke vzniku knihy říká: „Myslím si, že věci, které nás děsí, jsou stejně důležité jako věci, kterým se smějeme nebo u nichž pláčeme. Všechno to jsou nějakým způsobem tvarující, formující zážitky. Navíc, existuje prvotní vzrušení strachem – to vás pak udělá šťastným, že jste naživu.“

Spalující kombinace akce a hororu by neměla uniknout ani vám – to je Department 19 – Utajená mise. A budeme pokračovat…

Jaký je příběh, můžete nahlédnout zde:http://issuu.com/mobaknihy/docs/department_19_issuu.Department 19 – Utajená mise vychází 21. listopadu, přeložil Marek Pavka.

Ohlasy z tisku:
„Poutavé, krvavé a násilné. Nic pro slabé nátury. Ale je to zároveň chytrá a vtipná kniha s rychlým tempem. Už se nemůžu dočkat pokračování.“ – John Connolly, autor detektivních bestsellerů

„Když je něco určeno pro teenagery, nemusí se to vždycky třpytit. Tenhle thriller pro dospívající vstříkne trochu čerstvé krve upírským mýtům… Je to promyšlený a pěkně svižný příběh.“ – SFX MagazineVíce o autorovi a jeho knihách http://www.department19exists.com/

Více o nakladatelství MOBA a jeho titulech na www.mobaknihy.cz

Dodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 18. 11. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. KNIHA: Už nic nebude jako dřív.... . Vychytané.cz. [Online] 18. 11. 2013. [Citace: 21. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7159. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KNIHA:-Uz-nic-nebude-jako-driv....-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: čtvrtek 21. září 2023 23:46