Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tata / Bojs předvedou vánoční Hity*City*Live v ROXY

Po více než osmi měsících se Tata / Bojs vrací do klubu Roxy. Ještě čerstvě doznívají jejich 25. narozeniny, které oslavili v létě velkolepým turné a už tu máme oslavu další.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Tata / Bojs @ ROXY: HITY / CITY / LIVE
středa 11. prosince 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 12. prosince 2013 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Jejich první Best Of, vydané jako dárek pro fanoušky právě k již zmíněnému jubileu se teď dostane více ke slovu v živé podobě. Bude tomu samozřejmě odpovídat i speciálně upravený playlist koncertu.

"Písně, o kterých si dodnes myslíme, že to jsou hity jak břitva, ale z nějakého záhadného důvodu jsme v tom zůstali sami." glosovali Tata Bojs vydání výběru Hity City, které bylo následováno úspěsnými koncerty na pódiích největších českých festivalů. Výběrová deska obsahuje to nejlepší z alb od prvotiny Šagali Šagáli až po poslední nahrávku Ležatá Osmička z roku 2011 a stejně výběrový bude jistě i program vánočního koncertu v ROXY.Nebyli by to však Tata / Bojs, kdyby s sebou do Roxy nepřivezli opět i nějaký vizuální zážitek. "Neměli jsme tolik času po turné měnit obsah projekcí, ale forma jejich prezentace bude zcela odlišná. Horizontální instalace nahradí vertikální. Vzhledem k tomu jak nízkej strop je v Roxy to bude cesta značně dobrodružná." - doplňuje s úsměvem autor scény Milan Cais. Kromě toho by mělo v průběhu koncertu dojít i na jejich oblíbené nástroje z recyklovatelných materiálů. Tentokrát však poněkud odlišněji, než tomu bylo na turné 25 LET CYKLACE aneb Tour Domácí.

Vánoce s sebou nesou kromě jiného i velmi bohatou koncertní nabídku a tohle vypadá na jeden z těch dárečků, jež je potřeba rozbalit už 11.12. v ROXYwww.tatabojs.cz
www.roxy.cz

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 14. 11. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. Tata / Bojs předvedou vánoční Hity*City*Live v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 14. 11. 2013. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7151. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tata-/-Bojs-predvedou-vanocni-Hity*City*Live-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 04:15