Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Choulostivé?? Ne, jen zajímavé.....

Nikdy nikomu neuškodilo, když měl pár informací navíc.. takže tady je „pár“ zajímavých pikantností ze světa sexu…
Přidat na Facebook
Takže pánové, víte o tom, že laškování s lesbičkou uspokojí nás ženy víc než řádění s muži? Dokazuje to australská studie, podle které se jedenatřicet procent žen při poslední vášnivé noci se svým drahým nedočkalo orgasmu, zatímco s partnerkou jich takto strádalo pouze čtyřiadvacet procent.

Věřte, nevěřte, ale ženám netrvá minimálně dvacet minut dokonalé vzrušení. Experimenty na McGillově univerzitě tento dohad vyvrátily. Podle jejich závěrů se totiž ženy rozvášní stejnou rychlostí jako jejich mužské protějšky, tedy za jedenáct až dvacet minut. (Ale musí se vědět, kam šáhnout, že ano).

Prý je nejerotičtější poloha „zezadu.“ Podle psychologů za to může jednoduše fakt, že nevidíme partnerovi/partnerce do obličeje a nemusíme kontrolovat jeho/její roztoužení.

To byste nevěřili, ale ženské libido slábne v okamžiku, kdy se jeho majitelka ocitne v pevném vztahu nebo manželství. Z německého výzkumu vyplývá, že pouze polovina žen touží po sexu stejně tak často jako jejich partneři. Ať žije svoboda!!!

Lidem, kteří se jednou až dvakrát týdně oddávají sexu, koluje v krvi více imuglobulinu A, který posiluje imunitu těla. Chcete být fit? Užívejte si víc!!

Druhým místem nejčastěji užívaným k sexuálním dobrodružstvím jsou sedačky automobilu. Prvenství však vede s velkým náskokem pěkně vyhřátá postýlka s voňavým povlečením.

Vysokoškoláci holdující příležitostnému sexu zřídka trpí depresemi a únavnou. Naproti tomu vysokoškolačky, které se oddávají podobné neřesti, se v pochmurných náladách přímo topí. To je ale pech!!

Nekuřáci si sex více užívají. Z průzkumu mez více než dvěma stovkami párů pod třicet let vyplynulo, že nekuřácké dvojice holdují postelovým hrátkám dvakrát více než partneři, kteří kouří běžně. Skotačení si navíc mnohem více pochvalují. (To už neplatí, kuř a bude ti kouřeno?)

Během soulože spálíte zhruba sto až sto padesát kalorií. Průměrná milostná předehra trvá jedenáct až třináct minut, zatímco pohlavní styk zabere sedm až osm minut.

Sedmdesát pět procent mužů se dušuje, že se svou partnerkou dosáhne pokaždé orgasmu. Naproti tomu pouhých dvacet devět procent žen tvrdí totéž o svém partnerovi.

Ve starověkých Aténách se nevěrní manželé trestali vyholením rozkroku a zasunutím obrovské ředkve do zadku. (Třeba si v tom někdo libuje doteď, choutky jsou různé :o)

Indičtí muži si s oblibou přivazují na penis pytle s kamením nebo s obyčejným závažím, aby se jim nástroj patřičně prodloužil. Prahnou po rozměru, jenž přesáhne délku jejich vlastního chodidla. (Wau, to musí bolet!)
Výzkum univerzity v Illinois odhalil šokující fakta. Vyplývá z nich, že díky rozšíření a dostupnosti pornografie se za poslední čtvrtstoletí snížil počet znásilnění o osmdesát pět procent. Hámbárny prostě frčí :o).
joslin
(Petra Hrabalová)
pondělí 6. 8. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Choulostivé?? Ne, jen zajímavé...... Vychytané.cz. [Online] 6. 8. 2007. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=715. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Choulostive??-Ne,-jen-zajimave.....
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 04:35