Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Robert Balzar Trio chystá tři prosincové koncerty ...

.. a jarní pokračování turné k albu Discover Who We Are.
Přidat na Facebook
Jazzový kontrabasista a skladatel Robert Balzar má za sebou rušný podzim a čeká jej neméně aktivní zima i jaro příštího roku. S dalšími členy svého tria, klavíristou Jiřím Levíčkem a bubeníkem Jiřím Slavíčkem vydal album Discover Who We Are a společně absolvovali úspěšné podzimní turné během kterého navštívili celkem dvanáct klubů po celé republice.
Robert Balzar Trio je považováno za jednu z nejlepších domácích jazzových kapel, což album Discover Who We Are jednoznačně potvrdilo. Superlativy ve vzácné shodě nešetří posluchači ani kritici. Například Josef Rauvolf ve své recenzi napsal: „Basista Robert Balzar právě vydal se svým triem album Discover Who We Are – a kdybychom chtěli, můžeme na nadhozenou otázku v názvu alba odpovědět jedním slovem: skvělí. A skvělé je i celé album. ... V každém případě vyšlo album, jež naši mladou jazzovou scénu posouvá opět dál, album, jež rozhodně stojí za poslech. A to není v dnešní době, zahlcené nahrávkami, zrovna málo.“ Novinkové album se nahrávalo v dubnu v New Yorku, v Sear Sound Studiu za asistence věhlasného zvukaře Jamese Farbera, autory většiny skladeb jsou Robert Balzar a Jiří Levíček.

Robert Balzar Do poloviny prosince bude Robert Balzar téměř denně po celé republice koncertovat s Danem Bártou a Illustratosphere. Se svým triem si zahraje 18. 12. v Jazz Docku a 19. 12. v pražském jazzklubu U Malého Glena. Mimořádným zážitkem bude koncert Robert Balzar Trio & Dan Bárta 20. prosince, kdy se na jevišti divadla Hybernia v předvánočním čase sejdou hned čtyři skvělí muzikanti – předprodej vstupenek exkluzivně na www.ticketstream.cz

Turné Robert Balzar Tria bude pokračovat i v příštím roce, další koncerty by měly odstartovat v druhé polovině března 2014.

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 12. 11. 2013 15:00
Chovancová, Michaela. 2013. Robert Balzar Trio chystá tři prosincové koncerty .... Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2013. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7141. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Robert-Balzar-Trio-chysta-tri-prosincove-koncerty-...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 16:10