Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ubalte si to s Krafty Kuts, Ed Solo a Nu:Tone

Legendární značka cigaretových papírků Smoking vám přináší jedinečnou soutěž - Mistrovství ČR v balení cigaret - Smoking Fast Fingers.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Smoking Fast Fingers
sobota 23. listopadu 2013 21:00
(konec +- neděle 24. listopadu 2013 04:00)
Marley club
Ostrava (CZ)
Soutěž bude mít zastávku v Ostravě (Marley), Brně (Fléda) a v Praze (Roxy). Každou noc vyšperkují domácí DJové a zahraniční hvězdy. Minimálně dvouhodinové sety rozbalí Krafty Kuts, Ed Solo a Nu:Tone.

Soutěž
Smoking Fast Fingers je soutěž o nejrychlejšího baliče cigaret, do které se může přihlásit libovolný uživatel nebo uživatelka cigaretových papírků, starší 18 let. Hlavní výherce si to pak ubalí přímo na Jamajce! Přihlášku a kompletní pravidla najdete na www.fastfingers.cz

Smoking FastFingers from smoking fast fingers on Vimeo.Smoking Fast Fingers v Ostravě, 23.11.2013, Marley
První zastávku Smoking Fast Fingers završí král breaků z Brightonu – Krafty Kuts (UK). I když do poslední chvíle nevíte, čím vás zlomí v pase, vždycky můžete čekat nějaký hudební klenot s datem výroby mezi rokem 1980 a dneškem. Jeho znalosti a djská zručnost jsou opravdu obdivuhodné. Ať už je to funk, soul, jazz, elektro, hiphop, vždycky to dokáže přetavit v maximálně zábavné a svižné sety. Tentokrát vedle něj nebudou stát Fatboy Slim, Prodigy ani Rolling Stones, ale všichni, kdo se přijdou bavit na první kolo soutěže do ostravského klubu Marley.

Smoking Fast Fingers v Brně, 6.12.2013, Fléda
Během sedmihodinového programu vystoupí pět djů, kterým bude vládnout matador lámaných beatů ED SOLO z líhně hudebních šikulů britského labelu Finger Lickin‘ Records. Kvalitní drum 'n' bass, breaky nebo dubstep v až neskutečné kadenci – základní přednosti tohoto dje a producenta, kterého můžete často vídat a slyšet po boku kolegů jako Krafty Kuts nebo Deekline. V každém případě hudba, která vás rozhodně bude motivovat balit hodně rychle. Vedle ED SOLA se postaví DJ Aka a N’Zym, kterého si mnozí pamatují z desetihodinového setu na letošním festivalu Mácháč ve Smoking Roll Zone.Smoking Fast Fingers v Praze, 20.12.2013, Roxy
Finále soutěže se vrátí do prostor, které nemusíme nikomu představovat. Pomalu by se dalo to samé říct také o headlinerovi večera. Z labelu Hospital Records si do Prahy odskočí britský drum and bassový producent a dj Nu:Tone, který je zároveň polovinou dua Nu:Logic, kde ho doplňuje kolega Logistics.Vstupenky na všechny tři akce je možné zakoupit v předprodeji smsticket.cz a přímo na místě v klubu. Start je vždy ve 21:00.

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 12. 11. 2013 15:00
Chovancová, Michaela. 2013. Ubalte si to s Krafty Kuts, Ed Solo a Nu:Tone. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2013. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7140. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ubalte-si-to-s-Krafty-Kuts,-Ed-Solo-a-Nu:Tone
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 03:52