Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Android Asteroid vypouští klip z londýnské mise

Skupina Android Asteroid pouští do světa videoklip Surrounded, na kterém se aspoň částečně s fanoušky dělí o zážitky a emoce ze srpnové londýnské mise, na níž v hlavním městě Velké Británie natáčeli skladby ve slavných studiích Abbey Road a Red Bull Studio.
Přidat na Facebook
Pro české muzikanty kolem Tomáše Konůpka a Honzy Pospíšila to byl splněný sen.

Klip Android Asteroid - Surrounded ft. DJ Vadim & Yarah Bravo je k vidění na www.redbull.cz

„Když vstupujete do svatyně muziky, chce to jen chvilku stát, aby vás to neporazilo. Nechat v sobě rozlít ten slastně opojnej pocit. Člověk má chuť roztáhnout ruce a obejmout tu vzduch, aby to všechno štěstí vůbec pobral,“ říká za kapelu její manažer David "Affro" Maryško.

Nový videoklip předznamenává DVD, které o londýnské misi Android Asteroid vzniká a bude mít premiéru začátkem prosince v pražském kině Bio Oko. O několik týdnů později tento film Android Asteroid slavnostně pokřtí v Lucerna Music Baru v Praze za účasti hostů producenta DJ Vadima a zpěvačky Yarah Bravo, s nimiž se potkali nejen v Red Bull Studio v Londýně, ale také na Hip Hop Kempu v Hradci Králové.Android Asteroid na sebe upozornili v zimě melancholickou elektronikou spojenou s písničkářstvím a jazzem. První skladby natočili ve vyhlášeném pražském studiu Smečky. Co dál? Kapela chtěla udělat další krok, ale ne o jeden schod. Android Asteroid v Londýně strávili natáčením pět dní. Do Abbey Road se vypravili, protože „chtěli nahrávat v nejlepším studiu na světě.“ Do Red Bull Studia se dostali na speciální pozvání, pro veřejnost je jinak studio nepřístupné.„Celou dobu jsem si říkal: Teď se to děje, teď jsi tady, tak si to užívej! ...A snažil jsem se i přes tu odpovědnost za nejdražší projekt, který jsme kdy s Tomášem realizovali. Kolikrát se člověk podívá do Londýna s takovým programem? Nezapomenu do smrti,“ svěřil se Tomáš Konůpka po návratu z Londýna.

Sledujte hudební blog www.redbull.cz/hudba

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 12. 11. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Android Asteroid vypouští klip z londýnské mise. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2013. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7138. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Android-Asteroid-vypousti-klip-z-londynske-mise
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 21:07