Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jéééé ten SPIDERVEPŘ má kohouta jako majkl :)

Přišlo nám do mailu: "Zdravím "Vážené redaktory", včera jsem navštívil web www.vychytane.info a nestačil jsem se divit, jak se trapně bavíte v sekci hláška dne na moji osobu. Původně jsem si myslel, že se jedná o profesionální server, ale je vidět, že toto je opravdu neprofesionální práce a tak trochu i trapná práce." zbytek v článku :)
Přidat na Facebook
ááá tadyk je pokračování:
"Nevím komu hlavně moje osoba v klubech ve Zlíně a Kroměříži vadí, ale přijal jsem pozvání na hraní od majitele klubu p. Čmolíka.Pokud se Vám to někomu nelíbí, tak kontaktujte jeho a mě si laskavě neberte vícekrát do huby!!!!
Pokud někdo náhodu neví o čem je řeč, tak v příloze zasílám včerejší ukázku Vaší stránky.
Pokud je něco NEVYCHYTANÉ, tak to je tato trapná sekce na Vašem webu a Vaše propagace.
Děkuji všem za pochopení a buďte prosím aspoň trošku slušní profíci :)
DJ Spider"

Vážený pane DJi Spidere,

oslovil bych Vás i vlastním jménem, jak jsem v běžné korespondenci zvyklý, nicméně nejsem toliko sběhlý v občanských jménech dnešních výkonných umělců lokálního působení, nehledě na to, že Vás osobně vůbec neznám.

Hláška dne je část stránky, kde umisťujeme z 95% věty, které pronesl člen/členka redakce, a mohly by zajímat naše čtenáře. Tyto věty zadávají redaktoři, já je pak vybírám a zveřejňuji. Ve Vašem e-mailu, ze kterého by měl zcela jistě radost i Guth Jarkovský, mluvíte o Hlášce dne "Jéééé ten SPIDERVEPŘ má kohouta jako majkl..".

Před mou notickou o vzniku této Hlášky dne bych rád ocenil Váš rozhled v sociokulturním dění, a to zvláště ve filmovém průmyslu. Tato věta se na našem webu objevila den poté, co bylo 12 členů redakce na předpremiéře Simpsonovi ve filmu v kině Květen v Malenovicích, kde skutečně podle přiložených obrázků můžete vidět, že v tomto filmu SPIDERVEPŘ vystupuje. Neberte si to zcela osobně, ale myslím, že Matt Groening nemá ani ponětí o existenci Vaší osoby, a ani špetkou času si netroufám věřit v jeho entuziazmus Vás parodovat. V sekci Hláška dne mnohdy umisťujeme i věty, které by mohly doslova urážet (a často i uráží ;) ) členy naší redakce, ale nejsme zapšklí a máme pro srandu uděláno :)

Vaše poznámka o profesionalitě - již jen fakt, že nás "čekujete" pravidelně, mne těší, evidentně Vás zajímáme, a pokud jste si všiml, i Vaše akce jsou v aktuálních akcích, považujeme je tedy za zajímavé pro naše čtenáře. Jen podotýkám, nejsme informační prostituky a neinformujeme o všem, jen o zajímavých, neobyčejných akcích apod. - proto "Vychytané.info".

Věřte, že kutečně celý svět se netočí kolem Vaší osoby, ani mé, a ani nikoho jiného. Kdybysme si chtěli vzít někoho na paškál, rozhodně to uděláme zajímavějším a viditelnějším způsobem. I když naše Hláška dne nebyla určena Vám, nezapomínejte, že každý výkonný umělec se dříve nebo později setká s parodií sama sebe nebo vtipem o své osobě, což mohu nejen já, ale i spousta Vašich kolegů potvrdit. Berte život s lehkostí, humorem a pohodou, které nabízí, nehledejte ve všem zákeřnosti, urážky a útoky. Život je takový, jaký si ho uděláte - když se budete mračit, bude on i na Vás ;)

S pozdravem a přáním fajn dne

Mgr. Štěpán Prachař
šéfredaktor

PS: i když odpovídání na e-maily tímto způsobem není zcela jistě profesionální, zastávám pravidlo "jak se do lesa volá, tak se házej klacky". Kdyby jste tento e-mail napsal jen o kousek slušněji, odpověděl bych Vám jen do e-mailu, ale dlouho jsme nedostali od našich čtenářů takhle sprostý a ublížený e-mail. Nejsme tady pro ublížené pocity, reakce a ventilace nesmyslů (ať už je autorem kdokoliv - nemyslím přímo Vás), ale pro lidi, aby se bavili. Doporučuju - velmi rychle dospějte z mediální puberty, a pokud se Vám dostaly nějaké řekněmež negativnější informace o kvalitě Vaší hudební produkce, zastavte se, zamyslete se a hledejte důvody někde jinde, a až potom pište e-maily mluvící o profesionalitě. Nesmíte se zlobit, ale na vychytané si s prominutím srát nenechám. Nemluvím teď o práci svojí, ale hlavně o práci dalších cca 30ti lidí, kteří na vychytaném.infu více nebo méně pracují. To fakt sorry.


.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 1. 8. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Jéééé ten SPIDERVEPŘ má kohouta jako majkl :). Vychytané.cz. [Online] 1. 8. 2007. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=712. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jeeee-ten-SPIDERVEPŘ-ma-kohouta-jako-majkl-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 04:14