Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Uncle Acid and The Deadbeats zahrají v Lucerně

Album Mind Control, britské vintage metalové kapely Uncle Acid and The Deadbeats, vyšlo 15.dubna na Rise Above Records po dvou vyprodaných koncertech v The Garage.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mind Control
úterý 1. dubna 2014 21:00
(konec +- středa 2. dubna 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
V hudbě nasáklé krví uslyšíte šokující příběhy o bizarních pouštních slavnostech, náboženském vymývání mozků a masových vraždách inspirovaných drogami!

Představte si původní kapelu Alice Coopera, která ve sklepě jamuje s ranými Black Sabbath a Stooges a uděláte si trochu představu o jejich pekelném světě, kde vybuchují zesilovače a rozbíjí se činely. A to je jen taková poleva na jejich šíleném dortíku.

Mind Control je konceptuální album, vedle kterého blednou i činy lidí, jako jsou Charles Manson a Jim Jones. Mind Control je děsivé album nikoliv díky svému hudebnímu - i když notně monstróznímu - hudebnímu projevu, ale především díky svěmu temnému jádru plnému bolesti a mučení, které je nasáklé černočernou drogou.Album bylo nahráno v legendárních Chapel Studios během podzimních úplňků na nejvychytanějších západních elektronických technologiích pod dohledem zvukového inženýra Jima Spencera (Bert Jansch, Robert Wyatt), kterému se podařilo skvěle zachytit husté vazbící riffy a harmonické vokály jako z šedesátých let.

Hlavní zásadou kapely je skvostná prezentace světla a temnoty - Mind Control je stručně řešeno metalové zabijácké kultovní šílenství a manipulace s mozky!

Od nenápadných začátků na čarodějných polích Cambridgeshire v Anglii se Uncle Acid & the Deadbeats vyvinuli v mezinárodní skupinu tvořenou partou pobudů a hotovců. Po vydání metalových řezaček na první desce nazvané Blood Lust (dnes se první vydání na vinylu prodává za 700 liber!!) se naplno pohroužili do bezesné práce na své noční můře hudebního šílenství. Výsledkem je Mind Control!

Nechte se atmosférou Mind Control unést i vy, a to 1.dubna v pražském Lucerna Music Baru, kde Uncle Acid and The Deadbeats odehrají svůj koncert.

Vstupenky za 250,- Kč + poplatky budou v prodeji od středy 6.listopadu v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream nebo na stránkách www.musicbar.cz Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě za 350,- Kč.

Více info:
www.acidcoven.com
www.facebook.com/uncleacid
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 6. 11. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Uncle Acid and The Deadbeats zahrají v Lucerně. Vychytané.cz. [Online] 6. 11. 2013. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7114. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Uncle-Acid-and-The-Deadbeats-zahraji-v-Lucerne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.180.174
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 04:57