Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SUPRAPHON:IMODIUM na 1. místě na Supraphonline

IMODIUM dobyli s Valerií první místo na Supraphonline a vyrážejí na turné.
Přidat na Facebook
Broumovská rocková čtveřice Imodium, která 25. 10. vydala u Supraphonu nové album "Valerie", už s novinkou sklízí první úspěchy. Album minulý týden triumfovalo v prodejní hitparádě na Supraphonline.cz, v prodejním žebříčku Bontonland IFPI je aktuálně na 6. místě a i první recenze napovídají, že se nový opus Imodium opravdu povedl. Nyní má před sebou kapela okolo frontmana Thoma další výzvu - představit Valerii fanouškům také naživo v rámci "Valerie Tour 2013". To startuje už tento čtvrtek 7. 11. v Brně a bude pokračovat dalšími třinácti zastávkami, z nichž je poslední v plánu 14. 12. v Havlíčkově Brodě.

Jak podotýká Thom, Imodium se na aktuální turné připravovali vskutku precizně. Kapela vůbec poprvé ve své kariéře řeší i scénu jako takovou, díky čemuž byla realizace a plánování tour náročnější, než bývalo u Imodium doposud zvykem."Nejde o to, že by naše kapela měla vytvářet scénu alá Kiss, je to pro nás spíš výzva. Nikdy jsme nic podobného neudělali a tím pádem na to nejsou zvyklí ani naši fanoušci, kteří se mohou mimo jiné těšit na hru světel a propojenou dramaturgii hudby a barev," prozrazuje frontman Imodium a dodává: "Tím, že poprvé řešíme nějakým způsobem i scénu, jsou přípravy náročnější. Technicky i organizačně je v tom zapojeno více lidí. Hlavně náš manager Georgin, kterému jsme toho stran techniky navalili na hlavu celkem dost. Desku jsme dodělali na konci září a přesně celý říjen vyšel na to, abychom dali vše pečlivě dohromady a připravili na listopadové turné. Snad se nebudeme mít za co stydět."

Že berou Imodium "Valerie Tour 2013" skutečně vážně a chtěji ho pro své fanoušky udělat co nejzajímavější, naznačuje ostatně i fakt, že je v plánu hned několik křtů a také celá řada zajímavých hostů i předkapel, které se budou během turné různě prostřídávat.

"Pro křty jsme si vybrali více zastávek. Pro nás těch nejdůležitějších, počínaje Prahou a samozřejmě domovským Broumovem, přes Hradec Králové, Plzeň nebo Brno. Na každém místě bude nějaký kmotr z řad našich kamarádů muzikantů, mezi nimiž figurují například lidé z kapel Zakázaný Ovoce, Divokej Bill, Support Lesbiens, Nanosféra, The Rest, Bára Zemanová band atd. Už teď ale cítíme, že podlehneme atmosféře a nakonec může být jedním z kmotrů i někdo náhodně vybraný z publika," prozrazuje Thom.

Co se předkapel týče, budou se měnit podobně jako hosté jednotlivých křtů. Nejvíce koncertů, konkrétně osm z celkových čtrnácti s Imodium absolvuje kapela Lola běží. Dále na jednotlivých zastávkách "Valerie Tour 2013" vystoupí například kapely W.A.F., The Coolers, Just For Being, Sun Drive nebo Nanosféra, jejíž zpěvačka Žanett Vargová hostuje na novém albu Imodium.

www.imodiumband.cz
www.supraphonline.cz

www.supraphon.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 6. 11. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. SUPRAPHON:IMODIUM na 1. místě na Supraphonline. Vychytané.cz. [Online] 6. 11. 2013. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7113. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SUPRAPHON:IMODIUM-na-1.-miste-na-Supraphonline
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 10:48