Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Frank Turner and The Sleeping Souls v Praze!

Folkovo-punkový zpěvák a skladatel Frank Turner se v rámci svého celosvětového turné podívá i do Prahy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Frank Turner and The Sleeping Souls
neděle 9. března 2014 21:00
(konec +- pondělí 10. března 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Původně hardcorový zpěvák se v roce 2005 vydal na sólovou, převážně akustickou dráhu. Turnerův projekt s kapelou The Sleeping Souls můžete vidět 9. března v Lucerna Music Baru. Vstupenky k dostání v síti Ticketpro.

Frank Turner byl původně členem a zpěvákem post-hardcorové kapely Million Dead. Tyto tvrdší vlivy jsou v jeho sólové tvorbě stále znát, znatelnější jsou ale prvky folku a punku. Od roku 2005 vydal již 5 studiových alb. To poslední, Tape Deck Heart, vyšlo letos v dubnu. Na tomto albu spolupracoval s producentem Richem Costey. Costey je v hudebním průmyslu pojem. Spolupracoval například se jmény jako Muse, My Chemical Romance a v minulosti dokonce s Brucem Springsteenem nebo Johnny Cashem. Costey sice Turnera pěkně potrápil, když ho přinutil přezpívat jeden vokál padesátkrát. Výsledek ale nemohl dopadnout lépe!Turner je v rodné Británii miláčkem publika. Jeho živá vystoupení bývají nezapomenutelná: ne náhodou získal ocenění za nejlepší živé vystoupení a mnoho dalších. Byl dokonce požádán, aby vystoupil na zahajovacím ceremoniálu Letních olympijských her v Londýně, vedle takových hvězd jako je Paul McCartney, Dizzee Rascal nebo Underworld vystoupil za symbolický honorář jednu libru.

Přestože za poslední roky zažívá jeden úspěch za druhým, zůstává Turner stále věrný svému původnímu hudebnímu přesvědčení. Sám říká: “Úspěch, který přišel, jsem vůbec nečekal. Donutilo mě to přemýšlet o mých začátcích a o tom, kam teď směřuji. Lámu si hlavu nad tím, jestli můžu pokračovat jako muzikant ovlivněný ryzím punk rockem a zárověň hrát v arénách. Došlo mi, že vlastně ano. Jinak bych tady přece nebyl.”Nenechte si ujít tuto jedinečnou show a přijďte si ji užít s námi! Koncert Franka Turnera a jeho The Sleeping Souls se koná 9. března v pražském klubu Lucerna Music Bar. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro, cena vstupenek je 440 Kč + poplatky.

Oficiální FB Event: http://www.facebook.com/events/168817253317275/

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 4. 11. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. Frank Turner and The Sleeping Souls v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 4. 11. 2013. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7098. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Frank-Turner-and-The-Sleeping-Souls-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 06:14