Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

James Zabiela na listopadové Flow v ROXY

Do pražského klubu ROXY zavítá 15. listopadu legenda světové taneční scény, skvělý producent a především jeden z nejšikovnějších djů na zeměkouli – James Zabiela (UK). James si v ČR získal početnou fanouškovskou základnu svými vystoupeními na legendární noci Zen a také díky své rezidentní noci Reason právě v ROXY.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FLOW w/ James Zabiela
pátek 15. listopadu 2013 22:00
(konec +- sobota 16. listopadu 2013 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
James Zabiela pochází z anglického Southamptonu a jeho pojetí elektroniky nebylo nikdy možno obsáhnout do jediné „škatulky“. V počátcích své kariéry šlo především o směs house a breakbeatu. I když nyní je považován spíše za tech-house dje, prvky breakbeatu můžeme v jeho setech stále slyšet. Od roku 2001 vydal nespočet releasů pod značkou Renaissance, stejně jako většina housových velikánů jako Sasha, John Digweed nebo Hernan Cattaneo.

James Zabiela je velmi ceněný pro kvalitní remixerskou práci, o kterou projevily zájem i kapely jako Hot Chip (singl How Do You Do), Röyksopp (Remind Me) nebo Radiohead (The Reckoner). Jeho remixerské schopnosti jsou patrné i v setech, kdy používá nespočet mašinek včetně svého iPadu k rozebrání a následnému překopání hraných skladeb, a to vše živě.

Charismatický Brit je jedním z těch, kteří se snaží neustále posouvat své schopnosti dopředu. Že to není fráze, dokazuje jeho zapojení do vývoje a testovaní nových produktů společnosti Pioneer, pro které pomáhal vyvíjet CD přehrávače a především aktuálně nejpoužívanější model CDJ 2000Nexus ve spojení s loopovacími a remixovými mašinkami. Tyto a další nástroje používá při svých vystoupeních, které tak svou kvalitou a provedením přesahují hranice dj setů.

15. listopadu ho opět bude v ROXY plná stage a můžeme se těšit na přehlídku toho nejlepšího ze současné elektronické produkce, stejně jako na excelentní dj skill.

Event: www.facebook.com/events/605240736189278

Video:
James Zabiela vs Pioneer - www.youtube.com/watch?v=mBGmMzyt1IA
Jabes Zabiela @ Bolier room - http://www.youtube.com/watch?v=nSSjnID4GJU

Audio:
James Zabiela – Blame: http://www.youtube.com/watch?v=ce1ztoanOVI

ROXY: www.jameszabiela.com
http://roxy.cz/
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 31. 10. 2013 09:00
Chovancová, Michaela. 2013. James Zabiela na listopadové Flow v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 31. 10. 2013. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7083. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/James-Zabiela-na-listopadove-Flow-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:42