Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Koncert Happy Birthday Mira Žbirky vychází na DVD!

Téměř na rok a den přesně vychází na DVD záznam koncertu Happy Birthday Mira Žbirky, navíc doplněný o Žbirkův osobní výběr 25 hitů na bonusovém nosiči.
Přidat na Facebook
Přesně rok po famózním narozeninovém koncertu Mira Žbirky nazvaném Happy Birthday z pražské O2 areny (8. 11. 2012) vychází na DVD jeho stejnojmenný záznam, který nasnímaly kamery České televize.

Koncert s výjimečnou atmosférou, který namístě vidělo na deset tisíc diváků, si budete tak moci v klidu domova znovu vychutnat.

Připomeňme jen, že na zmiňovaný koncert si Miro Žbirka přizval například Laca Lučeniče, jenž s ním vystoupil v úvodní části koncertu, ve které Žbirka zahrál se svojí kapelou. Pomyslný předěl koncertu byl křest jeho unikátního CD boxu obsahujícího všechny alba, které dosud vydal. V druhé části zazpíval za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc s dirigentem Adrianem Kokošem. V průběhu koncertu zazněly největší hity Možno sa ti zdá, 22 dní, Biely kvet, Jesenná láska, Zažni, Atlantida, Mám rád, ale i písně od Beatles All You Need Is Love a Hey Jude.Na bonusovém DVD naleznete 25 největších hitů od sedmdesátých let až po současnost, které v archivu České televize vybral Miro Žbirka sám.

DVD Happy Birthday vychází v těchto dnech a k dostání bude prostřednictvím e-shopu České televize www.ceskatelevize.cz/eshop , na telefonním čísle 387 222 555 nebo u všech dobrých prodejců.

Na koncert s vánoční příchutí se mohou těšit v Košicích, kde Miro Žbirka vystoupí 21. 12. ve Steel Areně od 20:00 za doprovodu symfoniků.DVD Happy Birthday (v jednom boxu) se bude prodávat za doporučenou cenu 399,-Kč a naleznete na něm:
Disk 1 - Miro Žbirka: Happy Birthday; záznam z koncertu v pražské O2 areně z 8. 11. 2012; stopáž 84 minut

Disk 2 – Miro Žbirka: 25 největších hitů; stopáž 79 minut – Dievčatá; Biely kvet; Atlantída; 22 dni; Ticho; Pozri; Tvár; S tebou je kříž; Ticho - Mesačny svit -S tebou je kríž; Slávou opitý; Kup mi knihu; Katka; Možno sa ti zdá; Leň s ňou; Adriana; Medley (smes); Lets Make a Summer; Mayday; Myslím, že ti rozumiem; Mám rád; Co bolí to prebolí; Cesta zakázanou rychlosťou; Daj mi; Tento song; Tadam dam si dám.Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirka.

Dodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 30. 10. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. Koncert Happy Birthday Mira Žbirky vychází na DVD!. Vychytané.cz. [Online] 30. 10. 2013. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7079. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Koncert-Happy-Birthday-Mira-Zbirky-vychazi-na-DVD!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.164s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:50