Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Horacio Cruz: „Mým snem bylo ukázat lidem něco nového.“

Pochází ze španělské Granady, reprezentuje jižanské groovy techno a mistrovsky ovládá hru ze tří gramofonů. To všechno již pravděpodobně o Horacio Cruzovi víte, pokud vás však zajímají i další detaily jeho kariéry i současného úsilí, čtěte směle dále.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa 36: New Age
pátek 22. listopadu 2013 18:00
(konec +- sobota 23. listopadu 2013 08:00)
BVV
Brno (CZ)
Co je tvým snem?

Mým snem byla vždy hudba. Už od chvíle kdy jsem začal hrát jsem to chtěl dotáhnout na profesionálního DJe. Respektive mým snem je dostat se ještě dál! Když jsem například začal pořádat akce, mým snem bylo ukázat lidem něco nového a obohatit tak kulturní scénu rodného města.

Řekni nám něco bližšího o svých současných pořadatelských aktivitách.

Momentálně dělám na dalším ročníku party Circus Nation, který se bude konat již popáté. Rok od roku se této událostí daří lépe a jsem hrdý na to, že se stala jednou z nejvýznamnějších techno akcí na jihu Španělska.Slyšel jsem něco o tvé spolupráci s C-System…

Ano, právě děláme na projektu Morfogen, ve kterém se představíme živě v kombinaci techna, trancu a elektra. Stále si osvojujeme nové nástroje a příští rok máme v plánu představit spoustu překvapení, díky kterým naše vystoupení posuneme ještě o něco dál.

O které nástroje jde?

To zatím nechci prozrazovat, ale mezi mé dlouhodobě nejoblíbenější kusy hardwaru samozřejmě patří Roland TR-909 a TB-303..

Není tajemstvím, že vlastníš ohromnou sbírku vinylů. Obsahuje jen EDM skladby, nebo preferuješ zvuk vinylu i v jiných žánrech?

Jasně, mám v ní spoustu desek například od Iron Maiden nebo Led Zeppelin. Vinyly jsem nakupoval ještě dřív, než jsem se stal DJem, takže vedle techno a trance desek, se v ní najdou i unikátní rockové kousky. V podstatě je to moje vášeň… jakmile narazím na nějakou skladbu, která se mi líbí a je na vinylu, okamžitě jdu po ní bez ohledu na to, o který styl se jedná.

Zdroj: Nina Fialová
Adel
(Adéla Pšenčíková)
úterý 29. 10. 2013 17:00
Pšenčíková, Adéla . 2013. Horacio Cruz: „Mým snem bylo ukázat lidem něco nového.“ . Vychytané.cz. [Online] 29. 10. 2013. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7075. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Horacio-Cruz:-„Mym-snem-bylo-ukazat-lidem-neco-noveho.“-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:50