Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jay Lumen: „Mejdanoval jsem každej druhej den.“

Nejúspěšnější maďarský DJ, jehož kalendář je nabitý až do konce roku nám poskytl exkluzivní rozhovor, jehož druhou část si můžete přečíst na následujících řádcích. Hlavním tématem bylo především Lumenovo cestování, ale probrali jsme i jeho začátky a vztah k vinylům.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa 36: New Age
pátek 22. listopadu 2013 18:00
(konec +- sobota 23. listopadu 2013 08:00)
BVV
Brno (CZ)
Již několik let hraješ jen z CD playerů. Proč ti tato technologie vyhovuje nejvíce?

To je jednoduché. Během týdne trávím spoustu času ve studiu, kde neustále koukám do monitorů, takže se mi nechce koukat do laptopu i na parties. Mám rád také vinyly, ale vzhledem k tomu, že víkend co víkend cestuji po celém světě, je pro mě důležité minimalizovat váhu svých zavazadel. Zvláště poté, co mi aerolinky několikrát ztratily vinyl bag… CD bag si mohu vzít s sebou do kabiny letadla, takže mám všechno pod kontrolou a v bezpečí.

Co máš v plánu stihnout do konce roku 2013?

Jak už jsem řekl, můj život je především ve znamení cestování za hraním. Letos mám již za sebou turné v USA i v Austrálii, nyní se nacházím v Kolumbii, ale budu hrát také na Ibize, v Mexiku a v Peru. Do konce roku mě pak čeká hraní v Kanadě, Rusku, Slovinsku, Holandsku, Chorvatsku a samozřejmě také v Maďarsku na zdejších zásadních akcích.. Samozřejmě se ale nemohu dočkat listopadového hraní na Apokalypse!:)Co se týká hudby, tak nemohu zatím nic moc prozradit, o veškerých mých plánech se však dozvíte více na stránkách - www.facebook.com/jaylumenmusic

Cos dělal za školu a jaký jsi byl vlastně student?

Osm let jsem chodil na hudební školu, střední školu jsem absolvoval specializací na mikroelektroniku a nakonec se ze mě stal markeťák. Popravdě od střední jsem do vzdělání nebyl moc zapálenej. Hudba byla na prvním místě, začal jsem produkovat i pořádat vlastní party a mejdanoval jsem každej druhej den, takže další cesta byla jasná J

Jak si krátíš nekonečně dlouhé chvíle na letištích?

Nenávidím čekání na letištích, ale vždycky se jej snažím využít nějak smysluplně. Buďto odpovídám na rozhovory nebo hraju hry na mobilu a občas nakupuju suvenýry pro rodinu a přátele.

Které druhy umění tě vedle hudby také baví?

Jsem fanouškem kinematografie a malířství.

Zdroj: Nina Fialová
Adel
(Adéla Pšenčíková)
středa 30. 10. 2013 18:00
Pšenčíková, Adéla . 2013. Jay Lumen: „Mejdanoval jsem každej druhej den.“ . Vychytané.cz. [Online] 30. 10. 2013. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7074. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jay-Lumen:-„Mejdanoval-jsem-kazdej-druhej-den.“-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.136s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 12:16