Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festiválek

Už to tak vypadalo, že každoročnní problém s headlinerem nebude letos pravdou - bohužel máme pro vás smutnou novinku - korai orom nepřijedou - víme, že se o tom spekulovalo už na guestbooku, ale věřte, že do poslední chvíle jsme se snažili vyjednávat a zpráva je teprve ted´ aktuální.
Přidat na Facebook
Po všech různých plánovaných variantách nevyšla ani ta poslední, ve které nabízeli dvoje hraní v jeden den - naše nabídka nedostala zelenou i přes několikateré potvrzení, před pozdější nabídkou jednoho velkého nejmenovaného festivalu - poslední věta emailu doznívá : "...příští rok berte jako potvrzený - moc rádi přijedeme a raději o den dřív." Tímto se omlouváme všem kapelovým fanouškům a věřte, že nás to mrzí možná víc než vás - děkujeme za pochopení.

Rozmarnost tohoto léta a hlavně vaše třídenní spokojená návštěva nám nedá spát a tak jsme se rozhodli, že nic neponecháme náhodě a zkoušíme sehnat pro letošní rok co nejvíc zastřešené plochy - kromě už klasických vojenských stanů máme potvrzenou stavbu cirkusového šapitó o rozloze 320 m2 dále pak zastřešenou hospodu přímo nad hlavním pódiem v podobě klasického velkoplošného stanu a věřte,že shaníme a sháníme dál a dál...

Potvrzená je i stavba internetového koutku, kterou zaštítí o.s. UNART Slavičín se svou bezdrátovou sítí SLFREE - takže jsme mysleli i na všechny netové maniaky:). Komunikace přímo z louky, no paráda... V zákulisí se mluví snad i on-line kamerách, ale to by byl už docela úlet.

Doufáme, že letošní program se vám zamlouvá, ale i tak jsme se rozhodli odtajnit pár jmen, se kterýma jsme se letos nějakým způsobem nedohodli... MY VITRIOL (uk) / KILL KENADA (uk) / YOURCODENAMEIS:MILO (uk) / XAVIER BAUMAXA / THEMA11 / LVMEN / CHIKI-LIKI-TUA / VYPSANÁ FIXA...

I letos moderátorské hvězdy Sajbršansonu Bohumír Tabák, Garfield Novotný, Roberto Slezakini a další celebrity opět předvedou jedinečný ohňostroj ostrovtipu, dechberoucí eskamotérské kousky, sebedestrukční motivace, pojídání lidského masa i něco navíc. To vše v jedinečném balení leopardí kůže.


Takže zapamatovat datum: 26.-28. červenec 2007, místo: Ulambátar festival city Slavičín - Rudimov - 10tý a asi zcela poslední ročník !!!

Festival je koncipován tak že nezajištuje pouze hudební produkci na třech pódiích , ale plný servis včetne ať už dalších doprovodných akcí, nebo zázemí pro ubytování, stravování atd.

Vstupné na všechny 3 dny je 450,- / 2 dny 400,- / 1 den 300,- kč // Vstupenky se neprodávají v předprodeji, ale pouze na místě. Vstup zdarma > ZP, Rudimovjani (pouze na občanku) a posádky Velorexů.

 • Kempování je zajištěno v kempu přímo v areálu festivalu, kde si můžete zdarma postavit svůj stan.
 • V areálu nedaleko vstupu a i dalších místech bude umístěna infotabule, na které bude každý den playlist kapel a časy začátku jejich vystoupení. Na infotabuli budem umísťovat i jiné důležité informace týkající se organizace, proto ji prosím čas od času sledujte.
 • Parkujte pouze na místech, kde podle informační tabule a vyvěšených značek je možné parkovat, naopak nevjíždějte do míst, kde bude vyznačen zákaz vjezdu pro automobily.
 • Neberte raději na festival své psy. Zaprvé v minulosti způsobili několikrát organizační potíže a zadruhé proto, že jim hluk zkrátka nedělá dobře.
 • Festival začíná ve čtvrtek - areál je otevřen již brzy od rána (dokonce nás zde najdete již ve středu, takže pokud máte problematický spoj, můžete přijet již ve středu, kdy se bude areál připravovat, ale večer bude již možné si postavit stan). První kapela začne hrát ve čtvrtek přibližně kolem 16té hodiny.
 • Ve festivalovém areálu nebudou zřízeny sprchy, ale pouze cisterna s vodou na nejnutnější hygienu. Koupaliště je vzdáleno několik set metrů od areálu festivalu.
 • Jak to všechno začalo?
  …začátek byl nevinný a prostý - představte si , že se píše rok 98 a vy jste si nasmlouvali takových deset - dvanáct regionálních kapel u vás doma v malém klubu na celé léto a hned po první - druhé akci je vám v podstatě jasné, že z těch večerních letních zahrádek nezvednete ani nohu. Zaimprovizujete a všechny ty akcičky přeorientujete na jediný termín uprostřed léta, někam do ústraní na nádhernou louku s nejbližším elektrickým sloupem dvěsta metrů daleko, bez zkušeností typu - co všechno je třeba zařídit a domluvit ke zdárnému průběhu, jak dlouho se staví takové minipódijko z lešení, co všechno musíte zařídit předtím, aby pivo teklo proudem, co všechno dokáže takové podpětí v elektrice... no prostě zjistíte, že jste si toho na sebe vzali trošku víc než je zdrávo. Celá akce ve finále proběhne tak rychle, že se nestačíte divit. Pak najednou všechno skončí a vy zjistíte, že to nebylo zas tak špatné a poté s dalším a dalším rokem, na tomto základu můžete - chcete - nutí vás to pokračovat, rozvíjet a tvořit malý festival, který se snaží tak trochu vymanit z těch dnes už tak stereotipních festivalových vzorců.

  Na závěr snad jen to nejdůležitější - velké poděkování a uznání všem lidem, kteří se dokáží každoročně festiválkově naladit a spojit v myšlence, něco takového dokázat - ještě jednou velké díky!

  kosaak - pajk - lishak

majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 26. 7. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Festiválek. Vychytané.cz. [Online] 26. 7. 2007. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=704. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festivalek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.178s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 17:45