Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sub Focus představí v ROXY nové album

V listopadovém program klubu ROXY nalezneme další legendární jméno dum&bassové scény. Své současné pojetí drum&bassu a především svou novou desku Torus přijede do pražské ROXY představit špičkový producent a jeden z nejžádanějších světových djů - Sub Focus.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sub Focus dj set & ID @ ROXY
pátek 8. listopadu 2013 21:00
(konec +- sobota 9. listopadu 2013 04:00)
Staroměstské náměstí
Praha (CZ)
Mezi stovkami producentů, kteří se dennodenně pokouší svou produkcí přinést do světa elektronické hudby něco neotřelého, je jen málo těch, kterým se něco podobného podaří. Mezi touto vybranou společností je už jen pár vyvolených, kteří dokáží svým pojetím změnit zvuk a směr určitého hudebního stylu. Jedním z nich je bez debat rodák z anglického Guildfordu Nick Douwma, všeobecné známý pod jménem Sub Focus.I když Sub Focus už do dnešního dne svou prací přesáhl hranice jednoho stylu, největšího úspěchu jednoznačně dosáhl svou drum&bassovou produkcí. První release vyšel v roce 2003 a již o dva roky později se dvojsingl X-Ray/Scarecrow dostal na první příčku UK Dance Chart a do vinyl-bagů mnoha djs. Toto umístění si zopakoval v následujících dvou letech ještě se singly Timewarp/Join The Dots a Rock It/Follow The Light a bylo jasno, že se na scéně objevil nový element. Každý další singl se stával událostí a vše přirozeně vyústilo ve vydání prvního alba s kreativním názvem Sub Focus v roce 2009. Album je ukázkou neotřelé kombinace drum&bassu s prvky dubstepu, breakbeatu či trancu. „Sub Focus má výjimečnou schopnost produkovat parket požírající monstra. Toto album, to je styl sám pro sebe“ glosoval kritik BBC Chris Power v tehdejší recenzi.Po vydání alba nebyla pochopitelně o nabídky na spolupráci nouze a Sub Focus spojil síly s Chase&Status (Flashing Lights), Rusko (Hold On) nebo třeba TC (Borrowed Time) a Pendulum. Není už nutno zdůrazňovat, že téměř z každého singlu, pod kterým byl podepsán, se stalo další monstrum drtící parket v klubech. V roce 2012 vyrazil Sub Focus na evropské turné, na kterém se prezentoval živým podáním svých hitovek a především masivní pódiovou produkcí obsahující několik kruhových LED ploch. Na konci letošního září vyšla na labelu Virgin EMI druhá deska s názvem Torus, která obsahuje již během roku 2013 zveřejněné singly Out Of Blue, Tidal Wave nebo Endorphins.Stejně jako ve své současné produkci i při svých vystoupeních Sub Focus kombinuje množství stylů od house, přes dubstep, trap až k drum&bassu a vytváří tak jedinečnou směsici zvuků a stylů, kterou není možné pojmout do hudebních škatulek. Stejně barevné a zároveň nevyzpytatelné bude i očekávané listopadové vystoupení v klubu ROXY.


Sub Focus dj set & ID @ ROXY
Support: Thiew, Akira, Volume Plus a další
Událost: www.facebook.com/events/517386358348954
Vstupenky: 280 Kč + poplatky
V NoD za zvýhodněnou cenu
Ticketportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920711
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/en/hudba/kluby/1180994-sub-focus-ram-records-uk-id.htmlWWW: http://subfocus.com
www.roxy.cz

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 10. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. Sub Focus představí v ROXY nové album. Vychytané.cz. [Online] 17. 10. 2013. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7024. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sub-Focus-predstavi-v-ROXY-nove-album
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.79.149
Serverový čas: sobota 10. června 2023 18:59