Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Nová alba: Paul McCartney, Haim, Marpo, Kreyson a další

Nový týden přináší především zajímavé album New britského zpěváka Paula McCartneyho. Na světě jsou ale i novinky Haim, Marpa, Heleny Vondráčkové nebo skupiny Korn.
Přidat na Facebook
Paul McCartney: New
Bývalý člen skupiny Beatles Paul McCartney nahrál sérii písniček, na které ve spolupráci s výbornými producenty vměstnal svou představu o tom, jak se hudba šedesátých let snadno spojí s aktuálnějšími vlivy. Novinka je povedená, svěží a těší se celosvětově přízni jak fanoušků, tak recenzentů.

Gloria Estefan: The Standards
V pěti řečech světa nazpívala kubánsko-americká zpěvačka Gloria Estefanová album, na které poskládala písničky svých oblíbených tvůrců. Je slyšitelné, že je zpívá s pokorou a láskou, zvláště ty, k nimž má i osobní vztah. Na jednu z nich například prý tančila na vlastní svatbě.

Haim: Days Are Gone
Sourozenecká dívčí trojice Haim vydala nahrávku, ve které snoubí alternativní hudbu s prvky pop music. Na desce je spousta zajímavých zvukových momentů, pozoruhodný je i výraz zpěvaček. Rozhodně to ale není nic převratného, spíše pokus odvést pop od představ, které mu vtiskly Rihanna, Lady Gaga nebo čerstvě Miley Cyrusová.

Kreyson: Návrat krále
Po dlouhých osmnácti letech vydala kapela Kreyson, v jejímž čele stojí zpěvák Ladislav Křížek, nové album. Nahrávala je ve Švédsku pod dohledem producenta Andyho LaRocqueho. Přináší tradiční metalové písničky s českými texty a solidním zpěvem.

Marpo: Riot
Další album pražského rappera Marpa je v jeho diskografii nejpřesvědčivější. Stylově se pohybuje v oblasti trap rapu. Částečně vzniklo na Floridě, částečně u nás.

Korn: The Paradigm Shift
Další album americké kapely Korn, jež se v polovině devadesátých let řadila k průkopnicím tzv. nu-metalu. Na nové desce přivítala zpět kytaristu Briana „Heada“ Welcha a s ním se také více vrátila ke zvuku svých desek z devadesátých let.

Helena Vondráčková: Touhy
Pro nové album zpěvačka oslovila známé skladatele a textaře Vítězslava Hádla, Václava Noida Bártu, Davida Deyla, Ondřeje Brzobohatého, Václava Koptu, Eduarda Krečmara, Jana Dvořáka, Lukáše Hrabala, Janu Rolincovou a další. Žánrově jde o pestrou směsici lyrických popových písní. Produkce alba se ujal Daniel Hádl.

Earth, Wind & Fire: Now, Then & Forever
Kapela z amerického Chicaga prezentuje stylový mix již od roku 1968. Kolekce Now, Then & Forever je jejím devatenáctým studiovým albem a formace na něm s rutinou putuje oblastmi soulu, funku, popu a r’n’b.

Robert Křesťan a Druhá tráva: Pojďme se napít
Na novém albu jsou dosud většinou nenahrané písničky a texty Roberta Křesťana z období Poutníků a Traperů, které měl autor chuť si znovu zazpívat za doprovodu a spoluúčasti Druhé trávy.

Zdroj: Právo
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 10. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Nová alba: Paul McCartney, Haim, Marpo, Kreyson a další. Vychytané.cz. [Online] 17. 10. 2013. [Citace: 18. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7018. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nova-alba:-Paul-McCartney,-Haim,-Marpo,-Kreyson-a-dalsi
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: sobota 18. května 2024 19:29