Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Monika Načeva a Vložte kočku dalšími headlinery BE TWENTY ONE

Legendární pražský klub ROXY pořádá od 21. října ve spolupráci s Experimentálním prostorem NoD velkolepou oslavu 21. narozenin klubu - festival BE TWENTY ONE.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE TWENTY ONE - DAY 5
pátek 25. října 2013 22:00
(konec +- sobota 26. října 2013 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Program slibuje pestrý týden plný koncertů, výstav, divadel a performancí. Souběžně s hudebním programem v klubu Roxy proběhne v prostoru NoD několik koncertů a parties, na nichž se předvedou špičková jména české hudební scény. Headlinery hudebního programu v NoD bude vystoupení Moniky Načevy a Justina Lavashe 26. října a v pátek 25. října koncert jedné z nejosobitějších českých kapel současnosti – formace Vložte kočku. Vedle nich hudební program nabídne řadu Djs, kteří vystoupí každý den po hlavním programu.

Monika Načeva se do Experimentálního prostoru NoD vrací po několika měsících. V polovině května letošního roku zde pokřtila své nové album Milostný slabiky, na němž spolupracovala s kytaristou Justinem Lavashem. Načeva opět zhudebnila verše, tentokrát české básnířky Sylvy Fischerové.,,Roxy je moje divoké mládí, v 90. letech můj nejoblibenější klub, v těch letech v podstatě i má domovská scéna pro live koncerty desky Nebe je rudý. Tam jsem ji křtila. Tam patřila. Uběhlo 13 let a já se vrátila zpátky, nad Roxy do NoD, kde jsem pokřtila svoji zatím poslední desku Milostný slabiky. Měla jsem stejně silný zážitek jako tehdy. Mám ráda ducha tohoto místa,” vysvětluje svůj vztah k prostorům Roxy a NoD Monika Načeva.

Vložte kočku je jedna z nejosobitějších českých kapel současnosti. Svůj první koncert odehráli roku 2008 a od té doby mají za sebou kolem 150 koncertů po celé České republice a hudbu ke čtyřem divadelním představením a jednomu filmu. Roku 2012 vydala tato formace své první dlouhohrající LP TáTa, které bylo nominováno na cenu Anděl v kategorii elektronická hudba.Tyto dva hlavní koncerty a hlavní večerní program BE TWENTY ONE doplní vždy řada Djs, kteří jsou s prostorem NoD spjatí – DJ Chepuchov, DJ Inkognito (Vilém Kabzan, který momentálně vystavuje v galerii Video NoD), DJ Bagira (Anežka Hošková) a DJ Ventolin.
Ve čtvrtek 24. října po představení Lovci vystoupí herečka a zpěvačka Irena Kristeková společně s pianistou Davidem Hlaváčem s repertoárem klasických jazzových standardů, šansonů a písní z muzikálů Cabaret a Chicago.

Nedělní program a celý festival pak uzavře Minestrone Zen Jazz Quartet ve složení William Valerián, Vladimír Polívka, Jan Hovorka a Ivo Sedláček / Jakub X. Baro.

Vstupenky na koncert Vložte kočku 25.10. stojí 100 Kč v předprodeji a 180 Kč na místě. Vstupenky na koncert Moniky Načevy a Justina Lavashe stojí 150 Kč v předprodeji a 200 Kč na místě. Vstupenky jsou již v předprodeji v sítích SMS Ticket, Ticketportal a každý všední den od 16 do 20 hodin v NoD.

Dodala: Šárka Maroušková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 11. 10. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. Monika Načeva a Vložte kočku dalšími headlinery BE TWENTY ONE. Vychytané.cz. [Online] 11. 10. 2013. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7014. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Monika-Naceva-a-Vlozte-kocku-dalsimi-headlinery-BE-TWENTY-ONE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 10:18