Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SUPRAPHON: Supraphonline.cz rozšiřuje nabídku

Největší český online obchod s hudbou Supraphonline.cz rozšiřuje svou nabídku o mezinárodní tituly.
Přidat na Facebook
Necelé dva roky od svého spuštění pokoří největší český online obchod s hudbou Supraphonline.cz další důležitý milník ve své historii. Ve čtvrtek 10. 10. 2013 vůbec poprvé nabídne svým zákazníkům kromě tuzemské hudby také mezinárodní tituly z nabídky největšího světového hudebního vydavatelství Universal Music a několika nezávislých evropských vydavatelství.

K více než 5000 albům domácí provenience tak přibude několik desítek tisíc zahraničních alb, mezi nimiž najdou zákazníci jak aktuální novinky od světových hvězd jako Lady Gaga, Katy Perry, Kanye West nebo Pearl Jam a Sting, tak samozřejmě i starší nahrávky z katalogu Universal Music, např. U2, Elton John, Queen atd., běžně dostupné v dalších online obchodech s hudbou,. To vše samozřejmě nejen v MP3, ale také v bezztrátovém formátu FLAC (http://cs.wikipedia.org/wiki/FLAC), který Supraphonline.cz nabízí jako jediný online obchod s hudbou v ČR."Hudební průmysl čeká další fáze globalizace, vedle existujících služeb se v následujících měsících na českém trhu objeví další servisy s hudební nabídkou. Je potěšující, že kromě velkých zahraničních hráčů se nabídka rozšiřuje i o ty lokální. Jedním z nich je i digitální obchod Supraphonline.cz, který od dnešního dne nabídne českým uživatelům možnost zakoupit si jak domácí, tak i zahraniční tituly vydavatelství Universal Music. Věříme, že tento obchod může být dalším úspěšným distribučním kanálem, který rozšíří nabídku prodeje hudby v digitálním formátu,“ říká k tomu Tomáš Filip, generální ředitel Universal Music.Krok, díky kterému se aktuální nabídka Supraphonline.cz po dokončení importů obsahu zvýší více než desetinásobně, je logickým pokračováním snahy vytvořit ze Supraphonline.cz digitální obchod s největší nabídkou hudby na tuzemském trhu.

A jak předesílá Iva Milerová, ředitelka vydavatelství Supraphon, provozovatele Supraphonline.cz, v blízké budoucnosti se mohou zákazníci Supraphonline.cz těšit na další rozšíření katalogu."Dohodou s Universal Music naše zahraniční repertoárová expanze jen začíná. Nyní jsme domluveni s jedním evropským a dále jednáme s americkým velkododavatelem o distribuci mnohatisícového katalogu nezávislých kapel a umělců, abychom měli co nejlépe pokrytou světovou nezávislou scénu. Zároveň pokračují naše jednání o digitální distribuci s dalšími velkými hudebními vydavateli Warner Music, který má ve svém katalogu i Parlophone a český katalog EMI, nebo se Sony Music."

www.supraphonline.cz
www.supraphon.cz

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 10. 10. 2013 12:00
Chovancová, Michaela. 2013. SUPRAPHON: Supraphonline.cz rozšiřuje nabídku. Vychytané.cz. [Online] 10. 10. 2013. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7011. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SUPRAPHON:-Supraphonline.cz-rozsiruje-nabidku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 02:53