Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Sounds dokončili nové album...

...a oznamují Viktor & The Blood jako support
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
The Sounds
středa 20. listopadu 2013 21:00
(konec +- čtvrtek 21. listopadu 2013 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Na víkend se těší každý a stejné je to i s novým albem WEEKEND od švédských indie rockerů THE SOUNDS, které vyjde 29.října. Weekend zní jako album znovuzrozené energické kapely - “Weekend je takové to – zpátky k základům,” říká Jesper Anderberg (klávesy/kytara). “Když jsem začal psát písničky na naše nové album, měl jsem v hlavě určitý rytmus. Rytmus pětičlenné kapely, která spolu hraje už pěkně dlouho. Nechtěli jsme ty písničky překomplikovat, chtěli jsme, aby zněly tak, že jsme jen otočili knoflíkem zesilovače a začali hrát.”Od punkově taneční úvodní skladby “Shake Shake Shake” a "Take It The Wrong Way", která připomene jejich debut, přes okouzlující “Hurt the Ones I Love” až k “šedesátkové” písničce “Emperor” má Weekend pro The Sounds tolik typický indie rockový “sound”, který kapela dál rozšiřuje. Nejvíce je to slyšet ve vyklidněné titulní písni "Weekend" a skvěle taneční "Great Day", které obě začínají akusticky a postupně se rozjedou do frenetického hudebního ohňostroje.The Sounds procestovali svět, hráli v malých klubech i na festivalech, pořídili si nahrávací studio, kde připravili zatím své poslední album Something To Die For. Tyto zkušenosti přivedly Weekend k producentovi Alexu Newportovi (Bloc Party, Death Cab for Cutie, City and Colour, Frank Turner, At The Drive-In, The Mars Volta), který kapelu vzal do legendárního studia Svenska Grammafon Studion, kde nové album vzniklo.

The Sounds vznikli v roce 1998 ve Švédsku, stali se senzací alt-rockové scény díky svému debutovému albu z roku 2002 Living in America a úspěšným singlům “Seven Days a Week”, "Rock'n Roll". S hvězdnou zpěvačkou Majou Ivarsson stojí The Sounds v popředí hudební scény se svými hity “Tony the Beat”, "Painted By Numbers", "Song With A Mission", "No One Sleeps When I'm Awake", “Beatbox”, “Something to Die For” a “Dance with the Devil”.The Sounds také oznámili support svého letošního evropského tour, kterým bude švédské trio Viktor & The Blood. Pražská zastávka turné se uskuteční 20.listopadu v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 400,- Kč + poplatky k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream a na webu www.musicbar.cz, v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 500,- Kč.

Více info na:
www.the-sounds.com
www.facebook.com/thesounds
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 10. 10. 2013 10:00
Chovancová, Michaela. 2013. The Sounds dokončili nové album.... Vychytané.cz. [Online] 10. 10. 2013. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7004. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Sounds-dokoncili-nove-album...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 02:48