Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

KNIHA: Novinkové tituly nakladatelství MOBA bodují!

Vondruškovi Přemyslovci v první trojici nejprodávanějších knih. Další bestsellery právě přicházejí.
Přidat na Facebook
Více než úspěšný začátek podzimu zaznamenávají knižní tituly nakladatelství MOBA. Závěrečný díl Přemyslovské epopeje Vlastimila Vondrušky s podtitulem Král básník Václav II. se hned po prvním týdnu umístil v první trojici nejprodávanějších knih u nás.

Tím však výčet dlouho očekávaných novinek nekončí..…..

Příští týden vyjde druhá kniha v češtině od světově uznávaného norského autora Thomase Engera s názvem Fantomová bolest (přeložila Alice Týnská). Tento titul prošel náročným výběrem a stal se součástí prestižního Velkého knižního čtvrtku (10. 10.). Už první kniha Thomase Engera (Kamenný déšť) vloni na podzim vzbudila obrovskou odezvu a Česká republika se tak zařadila po bok dalších dvaceti zemí (mj. do USA, Japonska, Francie, Německa či Velké Británie), kde vycházejí jeho knihy. Autorovy mimořádné vypravěčské schopnosti ocenila také kritika, která ho označila za jednoho z nejtalentovanějších norských autorů posledních let. Rozhovor s Thomasem Engerem naleznete v příloze.Fantomová bolest - příběh plný tajemství, zrad a nebezpečného pátrání po pravdě. „Pokud zjistíte, kdo to na mě ušil, řeknu vám, co se stalo v den, kdy váš syn zemřel.“ To je zpráva, již detektivní reportér Henning Juul - který se zjizvený vrátil do práce po uzdravení z popálenin, utrpěných při požáru, během něhož zahynul jeho syn - obdrží od mafiána a nyní vězně jménem Tore Pulli. Ten byl pravomocně odsouzen za vraždu, přestože vytrvale prohlašuje, že ji nespáchal. Poznat pravdu pro Henninga nikdy nebylo důležitější. Když je pak Pulli nalezen ve své cele mrtvý a jeho smrt je hned prohlášena za nepochybnou sebevraždu, Juul se pevně rozhodne proniknout do tajemných událostí mnohem hlouběji...

Ani tento měsíc nezůstane bez alespoň jednoho titulu z jedinečné edice Původní česká detektivka. Vyjde její 189. titul. Tentokrát od osvědčeného autora – Václava Erbena – s názvem Poslední pád Mistra Materny.

Tradičně je zařazena i historická krimi s názvem Kdo nezná bratra od Jana Bauera, jež nás zavede do časů krále Václava IV.

Připravují se i dva romány - jeden od Jaroslava Čejky Odcizená krajina, druhý od Jarmily Pospíšilové Katedrála z písku.Více informací naleznete na www.mobaknihy.cz .

Dodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 9. 10. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. KNIHA: Novinkové tituly nakladatelství MOBA bodují! . Vychytané.cz. [Online] 9. 10. 2013. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6997. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KNIHA:-Novinkove-tituly-nakladatelstvi-MOBA-boduji!-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.236.191.0
Serverový čas: středa 22. května 2024 03:48