Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FILM: Výroční ceny ČFTA bude moderovat Marek Eben

ČFTA předá filmové ceny v Rudolfinu
Přidat na Facebook
Slavnostní večer předání výročních cen České filmové a televizní akademie (ČFTA) se uskuteční v sobotu 22. února 2014 v novorenesanční budově pražského Rudolfina. Moderátorem večera, který odvysílá v přímém přenosu Česká televize, bude Marek Eben, režie večera se ujme Michal Caban.

21. ročník výročních filmových cen, který bude poprvé organizovat sama ČFTA, dozná několika podstatných změn. ČFTA se rozhodla nepořádat nominační večer a nominace vyhlásit na tiskové konferenci, která se bude konat 22. ledna příštího roku. Ceny nejlepším filmům pak budou předány o měsíc později v novém prostoru, Dvořákově síni pražského Rudolfina, která pojme více než tisíc hostů. Další významnou změnou letošního ročníku filmových cen bude zavedení elektronického hlasování, které si členové akademie vyzkoušeli při nedávné volbě českého oscarového kandidáta. ČFTA také nabídne akademikům kromě projekcí rovněž možnost zhlédnout filmy, které producenti akademii poskytnou, prostřednictvím on-line streamingu. Cílem těchto změn je po vzoru Evropské filmové akademie zjednodušit hlasování a zvýšit pro členy akademie dostupnost filmů.Generálním partnerem výročních cen ČFTA bude Skupina ČEZ, o generálním partnerství jedná akademie také se značkou Magnesia.

Dodala: Martina Chvojka Reková
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 9. 10. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. FILM: Výroční ceny ČFTA bude moderovat Marek Eben. Vychytané.cz. [Online] 9. 10. 2013. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6991. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FILM:-Vyrocni-ceny-CFTA-bude-moderovat-Marek-Eben
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:18