Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Apokalypsa bude mít warm-up v Perpetuu a Roxy!

Do zahájení největšího elektronického indoor festivalu Apokalypsa New Age zbývají necelé dva měsíce, a proto jsme se rozhodli zpestřit vám tuto dobu dvojicí warm-upů, které budou hostit pražský klub Roxy a brněnské Perpetuum.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa 36: New Age
pátek 22. listopadu 2013 18:00
(konec +- sobota 23. listopadu 2013 08:00)
BVV
Brno (CZ)
Po Josephu Capriatim letos na podzim přivážíme do nově zrekonstruovaného brněnského klubu Perpetuum jednu z nejžádanějších německých Djek současnosti Klaudii Gawlas! Tato dáma skvěle rozproudila dav na posledním díle Apokalypsy, a proto jsme se rozhodli představit vám ji v industriálním klubovém prostředí.

Pro držitele zakoupených VIP a VIP gold vstupenek na akci Apokalypsa je tato akce zdarma, standardní vstupné činí 100 Kč.

Warm-up se uskuteční ve čtvrtek 7. listopadu a symbolicky tak naváže na tradiční čtvrteční mejdany, které se zapsaly do paměti nejen brněnských clubberů, ale získaly si věhlas takřka po celé republice.

FB událost: https://www.facebook.com/events/115559721947685/?fref=ts

Druhou warm-up zastávkou bude o pár dní později proslulý klub Roxy, ve kterém se apokalyptická zahřívačka uskuteční 11. listopadu v rámci vyhlášených Free Mondays, což znamená, že vstup bude ZDARMA! Své dovednosti zde předvede rezidentní DJ Apokalypsy Nois, kterého budete mít možnost slyšet i na hlavním pódiu v Pavilonu P. Těšit se můžete taktéž na ikonu české hardtechno scény Golpeho a na nestory pražské klubové scény Subgata a Revise.

Zmiňované kvarteto DJs naši metropoli zajisté šetřit nebude!

Přijďte se nechat navnadit na jeden z nejočekávanějších eventů letošního podzimu, na kterém se představí celá řada předních světových producentů, mezi něž patří například Joseph Capriati, The Advent, Industrialyzer, Sasha Carrassi, Eric Sneo, A. Paul, Jay Lumen, Kaiserdisco či Dominik Eulberg a André Galluzzi.

Více informací o Apokalypse naleznete na oficiálních stránkách http://www.apokalypsa.eu/ nebo na Facebookovém kanálu http://www.facebook.com/ApokalypsaOfficial

Zdroj: Nina Fialová
Adel
(Adéla Pšenčíková)
neděle 6. 10. 2013 08:00
Pšenčíková, Adéla . 2013. Apokalypsa bude mít warm-up v Perpetuu a Roxy!. Vychytané.cz. [Online] 6. 10. 2013. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6985. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Apokalypsa-bude-mit-warm-up-v-Perpetuu-a-Roxy!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 06:19