Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Absolut expozice na Designbloku

ABSOLUT během Designbloku namíchá koktejly, předvede svůj fotoateliér a představí podzimní limitovanou edici!
Přidat na Facebook
Švédská značka Absolut je známá kampaněmi vytvořenými významnými umělci a designéry, kterými byli a jsou např. Andy Warhol, režisér Spike Jonze nebo návrhář Jean-Paul Gaultier. Jako taková tedy nemůže chybět na nadcházejícím Designbloku, který proběhne od 7. do 13. října v Praze.
U příležitosti tohoto týdne se značka spojila s talentovanými českými designéry a návrháři. Expozici, kterou společně vytvořili, budete moci navštívit v Superstudiu Designblok, v 2. patře, v sekci H, na Nákladovém nádraží Žižkov.

Těšit se můžete na originální bar z dílny architektonického studia Edit, Absolut Fotoateliér, který připravil designérský a kurátorský kolektiv OKOLO, a oblečení od návrháře Pavla Brejchy, který obleče naše barmany a hostesky.V rámci Designbloku také značka představí podzimní limitovanou edici lahví Absolut Originality. „Stejně jako loni značka Absolut vytvořila pro letošní rok edici s unikátním designem. Každá ze 4 miliónů vyrobených láhví má své vlastní číslo a každá vypadá trochu jinak,” říká k Absolut Originality brand manažerka Absolut Gabriela Římanová.

Zastavte se na koktejl, který pro vás připraví jeden z Absolut barmanů v čele s mladým Jardou Janouškem, finalistou mezinárodní soutěže Absolut Invite! Za barem Jardu vystřídají Milan Zaleš (Bugsy’s bar) a Lukáš Mihalko (Red Rabbit).

Koktejly pro Designblok připravil ambassador značky Aleš Půta (Hemingway bar) a vybírat si budete moci ze tří – Absolut Design, Clarity a Party Boy. Všechny byly vytvořeny speciálně pro vyhlášený týden designu a módy.

Přijďte ochutnat třeba náš Absolut Design drink, jehož chuť tvoří kombinace jemné vodky, orange bitter a čerstvé limetové a bezinkové šťávy.

Navštivte náš fotoateliér a vytvořte si svou originální fotku, připojte se k naší Wi-Fi nebo jen tak zajděte na drink! Pokud se navíc zacheckujete na Foursquare pod Absolut - Designblok a ukážete svůj check-in hostesce Absolut expozice, získáte od Absolut malý dárek!Užijte si Absolutně nejlepší český i mezinárodní design na Designbloku od 7. do 13. 10.!

www.absolut.com
Více informací na: www.facebook.com/absolut.cz, Hashtag: #absolutdesign

Dodala: Eliška Böhmová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 3. 10. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. Absolut expozice na Designbloku. Vychytané.cz. [Online] 3. 10. 2013. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6983. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Absolut-expozice-na-Designbloku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:50