Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

EVERLAST a jeho The Life Acoustic uzavře BE TWENTY ONE

Hvězdný narozeninový program v ROXY a NoD vyvrcholí v neděli 27. října koncertem držitele Grammy, skvělého hudebníka a životem ostříleného amerického rappera Everlasta. Do Prahy přijede představit své nové album The Life Acoustic, které již napovídá o netradičním pojetí celého turné a koncertu v ROXY.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE TWENTY ONE - DAY 7
neděle 27. října 2013 19:00
(konec +- pondělí 28. října 2013 02:00)
Roxy
Praha (CZ)
Eric Francis Shrody aka Everlast by již mohl pohodlně vést vysokoškolské semináře na téma „Jak se udržet přes 20 let na špici a zároveň nezevšednit“ a jistě by sklízel úspěchy. Nicméně místo toho se tento písničkář, kytarista a rapper v jedné osobě rozhodl v září 2013 vydat nové album a vyjet s ním na světové turné. Velký zájem o jeho novou desku a koncerty mezi fanoušky potvrzuje, že se rozhodl skvěle.

Everlastova kariéra je charakteristická střídáním sólových a kapelových období a už v roce 1990, kdy byl členem rapové formace Rhyme Sindicate, vydal za podpory hip hop guru Ice-T první sólovou desku ‚Forever Everlasting‘. Nicméně velkého úspěchu dosáhl až v roce 1992 se skupinou House Of Pain a debutovým singlem ‚Jump Around‘, za který tito irsko-američtí rowdies získali několikrát platinovou desku. Následně koncertovali po boku dalších vycházejících raubířů jako Rage Against The Machine nebo The Ramones. Po rozpadu kapely se Everlast opět vrhl na sólovou dráhu a do roku 2000 vydal dvě alba ‚Whitey Ford Sings the Blues’ a ‚Eat At Whitey’s‘, která znamenala posun od divokého rapperství k jedinečnému až písničkářskému přednesu.K úspěchu Everlasta na přelomu století jistě přispěla i spolupráce s eklektickým kytaristou Santanou na singlu ‚Put Your Light On‘, za který oba dva dostali v roce 1999 cenu Grammy. Následovala další tři studiová alba a spolupráce s bývalými kolegy z House Of Pain na projektu La Coka Nostra, ve kterém dal Everlast opět průchod svému rapperskému já. S tímto projektem se i naposledy představil českému publiku v roce 2010. Po úspěchu akustického turné vydal v září tohoto roku Everlast svou sedmou studiovou desku The Life Acoustic, ve které podle svých slov svléká své nejkvalitnější nahrávky do podoby, jak se zrodily v jeho hlavě. „Ty skladby na desce zní přesně tak, jak se poprvé objevily. Vždy jsem je stvořil jen s kytarou a klávesami než jsem je přinesl do studia.“

Everlast se v současné době věnuje rodině a snaží se, dle svých slov, omezit dlouhé koncertování, aby byl nablízku svým nejbližším. I proto je skvělé, že se rozhodl pro koncert v Praze a přijede popřát ROXY k narozeninám.„Maluji obrazy a vyprávím příběhy – to je to, co rád dělám“ řekl o sobě před měsícem časopisu Rolling Stone a my jsme v očekávání, jakým zakončí Everlast narozeninový příběh festivalu BE TWENTY ONE v neděli 27.října v ROXY.

Event: www.facebook.com/events/425481607568319
Vstupenky: 450 Kč + poplatky
V NoD – za zvýhodněnou cenu
Ticketportal: www.ticketportal.cz/event.aspx?id=92542
Ticketpro: www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1137738-be-twenty-one-everlast.html
WWW: http://www.martyr-inc.com
www.roxy.cz

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 1. 10. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. EVERLAST a jeho The Life Acoustic uzavře BE TWENTY ONE. Vychytané.cz. [Online] 1. 10. 2013. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6976. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/EVERLAST-a-jeho-The-Life-Acoustic-uzavre-BE-TWENTY-ONE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:40