Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Destrukce Roxy začíná s I am legion již 10.10.!

Holandský elektro-dnb projekt NOISIΛ a Britští hip-hop-dubstepoví Foreign Beggars spojili síli v tajemném projektu I AM LEGION, který tato formace přijede představit do Prahy už 10. října do Roxy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
I AM LEGION
čtvrtek 10. října 2013 21:00
(konec +- pátek 11. října 2013 03:00)
Roxy
Praha (CZ)
Jako předskokani vystoupí dva nabušení DJs: NoNames, jeden z DJs Foreign Beggars, a Samiyam, což je DJ a producent z Kalifornie zaměřující se převážně na instrumentální hip-hop. Představí se i lokální Bassdrop Crew. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Záhadné webové stránky i příspěvky od obou kapel na jejich sociálních sítích napovídají, že jejich nový projekt bude plný zajímavého mixu hip hopu, grime, dnb, dubstepu a elektra. Společný projekt I AM LEGION spatří světlo světa už za chvíli: je výsledkem pětileté spolupráce obou kapel. Album vyjde hned u několika labelů: Division Recordings (label Noisie), Par Excellence (nový label Foreign Beggars) a Skrillexově labelu OWSLA. Hned dvě titulní skladby alba doprovodí krátký film, režírovaný celou formací a holandským mistrem krátkých filmů, Thijsem Glogerem. V minulosti obě uskupení vytvořily mezi mnoha projekty například megaúspěšné hity Contact, Soul Purge či Shake it.Noisia (stylizovaně NOISIΛ, neboli “VISION” otočeno o 180°) je holandské drum-and-bassové trio. Kromě vlastní tvorby také produkovali album Hadouken, spolupracovali s Mobym, Robbiem Williamsem a dalšími. Podíleli se na skladbě hudby pro mnoho oblíbených počítačových her (např. Devil May Cry, Gran Turismo). Foreign Beggars je britská hip hopová a dubstepová partička, která nedávno- v dubnu- naprosto uchvátila pražské Roxy. “Foreign Beggars jsou pověstní naprosto šílenými živými vystoupeními, diváky dostávají do tranzu, kapela šílí a z lidí crčí pot, je to prostě tak, jak by to mělo být - a teď se ještě spojí s naprosto bláznivými týpky z Noisia, aby pražskému publiku vyrazili dech, jak ještě nikdy předtím!” vyjádřil se k očekávanému vystoupení jeden z pořadatelů. S jistotou lze tedy očekávat další skvěle vydařenou párty!Nenechte si ujít tuhle divokou show 10. října v Roxy! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.

Oficiální Facebook Event: http://on.fb.me/10bgZ5C
Bassdrop Crew: www.bassdrop.cz
SamiYam on SoundCloud: http://soundcloud.com/brainfeeder/samiyam-cushion
NoNames on SoundCloud: http://soundcloud.com/foreignbeggars/dj-nonames-presents-foreign

Dodala: Dominika Janigová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 2. 10. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Destrukce Roxy začíná s I am legion již 10.10.!. Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2013. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6973. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Destrukce-Roxy-zacina-s-I-am-legion-jiz-10.10.!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 17:09