Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kaiserdisco : Podcasty mají smysl!

Hlavní tváří druhého apokalyptického pódia bude projekt Kaiserdisco se svým premiérovým vystoupením před českým publikem! Sen mnoha českých clubberů, fajnšmekrů i pořadatelů se stává skutečností, a proto je načase představit si tuto německou dvojici v krátkém rozhovoru, který se na rozdíl od připravovaného hlavního interview, netočí jen okolo hudby. Poznejte Frederica a Patricka alias Kaiserdisco!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa 36: New Age
pátek 22. listopadu 2013 18:00
(konec +- sobota 23. listopadu 2013 08:00)
BVV
Brno (CZ)
Proč právě název Kaiserdisco?

To je jednoduché. Je to kombinace jmen našich předešlých projektů, na kterých jsme makali dříve. Kaiser byla Patrickova práce a Disco byla moje část (pozn. Fredericova)

Co preferujete – radio nebo podcast?

Posloucháme oboje. V Hamburgu, odkud pocházíme, nejsou moc kvalitní radiostanice, takže podcasty pro nás samozřejmě mají smysl.

Vím o vás, že při své tvorbě i naživo používáte zásadně produkty firmy Apple. Sympatizujete s celkovým náboženstvím, které se kolem tohoto brandu točí?

Frederic> Dřív jsem používal i Windows laptopy, ale měl jsem s nimi pořád nějaké potíže. Potom jsem si koupil první iBook a okamžitě jsem se do Applu zamiloval. Jsou to dražší stroje, ale na druhou stranu člověku vydrží mnohem déle.Patrick používá produkty nakousnutého jablka prakticky od začátku a musím na něj prásknout, že je fakt velkým fanouškem Applu.

Máte celkem pečlivě vedené profily na sociálních sítích, ať už je to Facebook, Soundcloud či Instagram. Spravujete si je sami, nebo je to práce vašeho manažera?

Většina příspěvků je našich! Samozřejmě některé jsou i od našeho managementu, ale dáváme přednost vlastní správě profilů.

Pocházíte z jednoho z největších přístavních měst Evropy – Hamburgu. Co by návštěvník a hudební fanoušek ve vašem městě neměl minout?

Každému doporučujeme, aby si objel město ve vyhlídkovém autobusu, ze kterého uvidíte všechny dominanty města. Klubů je tu jen pár a není těžké je najít, proto bychom určitě ještě rádi zmínili ulici Schanzen Viertel, která je plná obchodů a skvělých restaurací!

Zdroj: Nina Fialová
Adel
(Adéla Pšenčíková)
neděle 29. 9. 2013 19:00
Pšenčíková, Adéla . 2013. Kaiserdisco : Podcasty mají smysl!. Vychytané.cz. [Online] 29. 9. 2013. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6971. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kaiserdisco-:-Podcasty-maji-smysl!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 05:07