Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Citadela a Apokalypsa se přesouvají z Bobycentra!

Vzhledem k současné situaci komplexu Bobycentrum, který je již od půlky července zavřený a odpojený od dodávek elektřiny, plynu a vody, jsme nuceni přesunout říjnovou party Citadela i listopadovou Apokalypsu do nových prostor.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela: Carl Cox
pátek 11. října 2013 21:00
(konec +- sobota 12. října 2013 04:00)
Kajot Aréna
Brno (CZ)
Termíny akcí se nemění a zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Citadela se uskuteční v prostorách modernizované Kajot arény, jež v současnosti nabízí komfortní zázemí pro kulturní akce všeho druhu. Apokalypsa se vrací již popáté do osvědčeného a nadčasového Pavilonu P brněnského výstaviště, čili do svatostánku, který bude tradičně rozdělen na tři plnohodnotné stage nabízející dostatek místa na tanec i posezení pro všechny návštěvníky.

Rozhodnout se pro tak razantní krok pro nás samozřejmě nebylo jednoduché, avšak nastalé okolnosti nám, v zájmu hladkého průběhu obou akcí, nedaly jinou šanci. Někteří z vás zajisté během posledních měsíců zaznamenali rozruch, který se ohledně komplexu Bobycentrum v médiích rozpoutal. Celou causu od začátku podrobně mapuje například zpravodajství České televize, které 31. července přineslo jako první zprávu o tom, že Bobycentrum je zavřené a odpojené od energií. Dle původních informací měly být dluhy za energie splaceny majitelem během několika týdnů, začátkem září se však z dalších médií dozvídáme, že stav Bobycentra je neměnný. Množí se spekulace o tom kdy a jak bude prostor znovu otevřen, ovšem pořadatelé nasmlouvaných akcí nemohou dále čekat a oznamují přesun například koncertu Suzi Quatro a show Zdeňka Izera do náhradních prostor (zdroj: ČT). Ani my si proto nedovolujeme hazardovat s konáním dvou hojně navštěvovaných akcí v zadluženém a momentálně zavřeném komplexu, a proto přesouváme hlavní události tohoto podzimu do osvědčených prostor, které garantují hladký a komfortní průběh celé noci.Takřka po deseti letech tak budete mít možnost slyšet legendu světové taneční scény Carla Coxe pod kruhovou střechou brněnské Kajot arény pravidelně nabízející pohodlné zázemí tisícům návštěvníků s veškerým komfortem, který se od moderní víceúčelové haly v roce 2013 očekává.

Přesun listopadové Apokalypsy do tradičních prostor Pavilonu P je pak logickým krokem, vzhledem k očekávané masivní návštěvnosti. Sedmnáct zahraničních hvězd a směsice osvědčených i nových tváří českého Djingu, jež vystupují na třech pódiích, dává již předem tušit neopakovatelnou atmosféru v každé třetině pavilonu. To vše s přehledným komfortem pro vás – naše návštěvníky. Žádné fronty, dostatečná kapacita šaten, barů i záchodů a spousta možností, jak si největší českou techno indoor party užít.Věříme, že chápete důvody, které nás vedly k tomuto rozhodnutí směřujícímu k hladkému průběhu obou plánovaných akcí a těšíme se na viděnou ať už v říjnu na Citadele s Carlem Coxem v Kajot aréně, tak v listopadu na Apokalypse v Pavilonu P brněnského výstaviště!

Za organizační tým Citadela & Apokalypsa - Nina Fialová

Zdroje odkazující na současný stav Bobycentra:
http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/zpravy/236571-ct-hotel-bobycentrum-je-zavreny-a-odpojeny-od-energii/
http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/zpravy/240362-bobycentrum-stale-zavrene-a-bez-elektriny/

Dodala: Nina Fialová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 26. 9. 2013 14:00
Chovancová, Michaela. 2013. Citadela a Apokalypsa se přesouvají z Bobycentra!. Vychytané.cz. [Online] 26. 9. 2013. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6956. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Citadela-a-Apokalypsa-se-presouvaji-z-Bobycentra!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 16:06