Aktuální akce
pátek 23. srpna 2019
Hrady CZ
12:00 Bouzov, BOUZOV
Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
Mácháč 2019

21:00 Máchovo jezero, Doksy
ANNA
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
REFRESHMENT
23:00 Roxy, Praha
sobota 24. srpna 2019
Hrady CZ
12:00 Bouzov, BOUZOV
Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
Mácháč 2019

21:00 Máchovo jezero, Doksy
JMSN

21:00 Lucerna - Music Bar, Praha
JMSN

SUNSPHERE
23:00 Roxy, Praha
neděle 25. srpna 2019
SUNDANCE
23:00 Roxy, Praha
pondělí 26. srpna 2019
SUMMER CALLING MONDAY
23:00 Roxy, Praha
úterý 27. srpna 2019
Hozier
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
Hozier
TUNESDAY
23:00 Roxy, Praha
středa 28. srpna 2019
TRABANTEM TAM A ZASE ZPÁTKY
14:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
Reklama. Chcete ji také?

Kristína má nový singl Rozchodový reggaeton

Také natáčí klip a chystá velké podzimní turné po českých městech.
Přidat na Facebook
Kristína, jednoznačně jedna z nejpopulárnějších slovenských zpěvaček v České republice, má nový singl Rozchodový reggaeton, který si po premiéře ve slovenském éteru jistě brzy najde cestu i do českých rádií.

Hudbu složila sama Kristína, autorem textu je Kamil Peteraj. České publikum uslyší Rozchodový reggaeton naživo na velkolepém Horehronie tour, které od 10. října do 12. prosince navštíví 13 českých měst (Moravské Budějovice, Blansko, Liberec, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Klatovy, Kroměříž, Ostrava, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Praha, Hradec Králové a Havířov).Právě v těchto dnech k singlu vzniká romanticky laděný klip, po natáčení v Praze se štáb přesunul do Amsterdamu. Vedle půvabné Kristíny se v drobné, ale nepřehlédnutelné roli taxikáře objeví Miroslav Donutil.

V rytmicky svěžím Rozchodovém reggaetonu Kristína zpívá, jak už předznamenává název, o rozchodu, který ovšem není jen bolestnou vzpomínkou a koncem něčeho krásného, ale příležitostí k nové cestě za něčím jiným a lepším. „Když jsem dostala od Kamila Peteraje text, jmenoval se Rozchodové reggae. Začala jsem tvořit melodii a v hlavě mi nonstop zněl reggaetonový rytmus. Reggaeton je mladistvý styl, který má kořeny v Latinské Americe. Tak jsem si to zkusila upravit, slovo reggaeton se mi úžasně zpívalo a zároveň tento rytmus vyjadřuje emoce dívky, která chce znovu začít naplno žit,“ přibližuje Kristína vznik singlu a objasňuje i příběh, který vypráví: „Je to příběh dívky, která sní o lepší budoucnosti. Stále věřila, že ji může najít ve vztahu s přítelem. Teď, když je svobodná a nemá žádné závazky, je odhodlaná udělat nejodvážnější rozhodnutí ve svém životě a začít znovu.“ Rozchodový reggaeton řeší vztahovou krizi, rozchod je však jen tématem písničky, v Kristínině soukromí je všechno v pořádku.

Nový singl provází série snímků, které v rakouském Hainburgu s Kristínou nafotil mladý talentovaný fotograf Michal Jellinek, o styling se postarala Jana Gavalcová. „Fotila jsem bosá a na kamíncích, takže jsem se smála, že mám excelentní akupunkturu, jenže po půl hodině smích pomalu vystřídala bolest. Když už se to nedalo vydržet, obula jsem si boty v tělové barvě. Ještě další tři dny jsem sice v nohách cítila bolest, ale stálo to za to, protože bez těch bosých nohou by to nebylo ono,“ prozrazuje Kristína.

Skladbu vyprodukoval producentský tým Martin Kavulič a Marián Kavulič. O master se postaral Samo Pospišil a studio Klaksón. Kytaru v písni nahrál Peter Tomko.
Více informací a aktuálním podzimním turné Horehronie tour: www.kristinamusic.sk, www.facebook.com/kristinapelakova

Dodala: Alice Titzová

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 18. 9. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Kristína má nový singl Rozchodový reggaeton. Vychytané.cz. [Online] 18. 9. 2013. [Citace: 23. 8. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6926. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kristina-ma-novy-singl-Rozchodovy-reggaeton
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 35.173.48.224
Serverový čas: pátek 23. srpna 2019 16:21