Aktuální akce
neděle 19. ledna 2020

ANTI-FLAG (USA).
23:00 Roxy, Praha
pondělí 20. ledna 2020
KAREL SVOBODA: ŠŤASTNÁ LÉTA
17:30 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
úterý 21. ledna 2020
TARJA – The Best of
19:00 Praha, Praha
RICHARD JEWELL
21:10 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
středa 22. ledna 2020
STEHLÍK
14:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
čtvrtek 23. ledna 2020
PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST
19:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
pátek 24. ledna 2020
KRÁLÍČEK JOJO
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín

Kristína má nový singl Rozchodový reggaeton

Také natáčí klip a chystá velké podzimní turné po českých městech.
Přidat na Facebook
Kristína, jednoznačně jedna z nejpopulárnějších slovenských zpěvaček v České republice, má nový singl Rozchodový reggaeton, který si po premiéře ve slovenském éteru jistě brzy najde cestu i do českých rádií.

Hudbu složila sama Kristína, autorem textu je Kamil Peteraj. České publikum uslyší Rozchodový reggaeton naživo na velkolepém Horehronie tour, které od 10. října do 12. prosince navštíví 13 českých měst (Moravské Budějovice, Blansko, Liberec, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Klatovy, Kroměříž, Ostrava, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Praha, Hradec Králové a Havířov).Právě v těchto dnech k singlu vzniká romanticky laděný klip, po natáčení v Praze se štáb přesunul do Amsterdamu. Vedle půvabné Kristíny se v drobné, ale nepřehlédnutelné roli taxikáře objeví Miroslav Donutil.

V rytmicky svěžím Rozchodovém reggaetonu Kristína zpívá, jak už předznamenává název, o rozchodu, který ovšem není jen bolestnou vzpomínkou a koncem něčeho krásného, ale příležitostí k nové cestě za něčím jiným a lepším. „Když jsem dostala od Kamila Peteraje text, jmenoval se Rozchodové reggae. Začala jsem tvořit melodii a v hlavě mi nonstop zněl reggaetonový rytmus. Reggaeton je mladistvý styl, který má kořeny v Latinské Americe. Tak jsem si to zkusila upravit, slovo reggaeton se mi úžasně zpívalo a zároveň tento rytmus vyjadřuje emoce dívky, která chce znovu začít naplno žit,“ přibližuje Kristína vznik singlu a objasňuje i příběh, který vypráví: „Je to příběh dívky, která sní o lepší budoucnosti. Stále věřila, že ji může najít ve vztahu s přítelem. Teď, když je svobodná a nemá žádné závazky, je odhodlaná udělat nejodvážnější rozhodnutí ve svém životě a začít znovu.“ Rozchodový reggaeton řeší vztahovou krizi, rozchod je však jen tématem písničky, v Kristínině soukromí je všechno v pořádku.

Nový singl provází série snímků, které v rakouském Hainburgu s Kristínou nafotil mladý talentovaný fotograf Michal Jellinek, o styling se postarala Jana Gavalcová. „Fotila jsem bosá a na kamíncích, takže jsem se smála, že mám excelentní akupunkturu, jenže po půl hodině smích pomalu vystřídala bolest. Když už se to nedalo vydržet, obula jsem si boty v tělové barvě. Ještě další tři dny jsem sice v nohách cítila bolest, ale stálo to za to, protože bez těch bosých nohou by to nebylo ono,“ prozrazuje Kristína.

Skladbu vyprodukoval producentský tým Martin Kavulič a Marián Kavulič. O master se postaral Samo Pospišil a studio Klaksón. Kytaru v písni nahrál Peter Tomko.
Více informací a aktuálním podzimním turné Horehronie tour: www.kristinamusic.sk, www.facebook.com/kristinapelakova

Dodala: Alice Titzová

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 18. 9. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Kristína má nový singl Rozchodový reggaeton. Vychytané.cz. [Online] 18. 9. 2013. [Citace: 20. 1. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6926. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kristina-ma-novy-singl-Rozchodovy-reggaeton
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.227.2.246
Serverový čas: pondělí 20. ledna 2020 02:24