Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

IMODIUM má nové video k singlu "Valerie"

V říjnu vydá i stejnojmenné album!
Přidat na Facebook
V pondělí 2. září se českým éterem začala šířit nová skladba. Jmenuje se „Valerie“ a nahrála ji rocková skupina Imodium. V ten samý den byl zveřejněn i videoklip k písni. Je to předzvěst nové, v pořadí čtvrté studiové desky kapely. Dostala stejný název jako singl a vyjde pod hlavičkou vydavatelství Supraphon 25. října.

„Naše Valerie je ukázkovým případem múzy. Přesně ta osudová žena, kvůli které je ten druhý schopen udělat úplně všechno. Myslím, že tohle už prožila spousta lidí, anebo je to teprve čeká. Valerie je osudová žena, pro kterou chcete žít i zemřít. Tohle přesně je naše hrdinka, a téma provázející celé naše nové album,“ říká zpěvák a kytarista Thom

Na videoklipu k Valerii pracovalo Imodium s režisérem a scenáristou Martinem Linhartem aka Martym68. Ten už v minulosti spolupracoval s Karlem Gottem, Annou K, Clou a dalšími. V v hlavních hereckých rolích se představí zpěvák a herec Michal Skořepa a modelka Jolana Vojtková. Její tvář je pro album Valerie klíčová. Právě ona je představitelkou hlavní hrdinky celého počinu.

Album Valerie vzniká od začátku letošního roku. Jeho producentem je spolu s kapelou Martin Volák, známý například ze spolupráce s Danielem Landou nebo v poslední době s Xindlem X. Volák byl mimochodem producentem již prvního alba skupiny Imodium.

„Prací na aktuální desce, jsme se po dlouhé době propojili s úplně novými lidmi. Jedno z nejzásadnějších spojení je právě s Martym68. Myslím, že jsme dlouho nebyli s nikým tak moc na stejné vlně jako právě s ním,“ říká bubeník Kárl.

Vydání alba VALERIE následně doprovodí rozsáhlé podzimní klubové turné.

Podívejte se na video zde :http://imodiumband.cz/

Dodal: Michal Máka
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 9. 2013 16:00
Chovancová, Michaela. 2013. IMODIUM má nové video k singlu "Valerie". Vychytané.cz. [Online] 10. 9. 2013. [Citace: 29. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6906. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/IMODIUM-ma-nove-video-k-singlu-_Valerie_
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: středa 29. června 2022 14:10