Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Chancers nafukují loď.

Narozeninová oslava se přesouvá na Cecílii.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mejdan na parníku: The Chancers 15 let na scéně
sobota 7. září 2013 19:30
(konec +- sobota 7. září 2013 23:30)
Praha
Praha (CZ)
Oslavy patnácti let nejhlučnější ska kapely široko daleko jsou na spadnutí. Vzhledem k dosavadnímu značnému zájmu o lístky a většímu pohodlí pro všechny návštěvníky se kapela The Chancers rozhodla svou narozeninovou party v sobotu 7.9. přesunout na větší plavidlo. Namísto původně plánovaného parníku Vltava se bude akce konat na prostornějším a pro koncert vhodnějším a pro návštěvníky komfortnějším parníku Cecílie. Veškeré prodané vstupenky, plány odjezdu i detaily jinak zůstávají v platnosti.

Cecílie bude kotvit na Rašínově nábřeží (přibližně na úrovni Tančícího domu), v 19:30 se začne naloďovat publikum a úderem osmé narozeninový parník vyplouvá. Krom The Chancers, kteří se ohlédnout za starší tvorbou, ale zejména představí tu aktuální, se představí i speciální host. Bude jím americký zpěvák MC Turner (Ting, ex Afrodisiak), který v akustickém koncertním programu připraveném speciálně pro tuto příležitost připomene klasiky reggae žánru.

Až do soboty poběží výhodný předprodej lístků za 149 korun přes službu www.smsticket.cz (http://www.smsticket.cz/vstupenky/1391-the-chancers-narozeniny-na-parniku-vltava.aspx). Společně se zakoupenou vstupenkou fanoušci přednostně obdrží odkaz na nový singl The Chancers, skladbu Sex & Drugs & Rock'n'roll, který jinak zatím není k dispozici. Na místě se vstupenky budou prodávat dráž - vyjdou na 180 korun. V ceně je i welcome drink od Jägermeisteru.

"Tohle nebude jenom další koncert, plánujeme poctivý mejdan podle hesla kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil," říkají oslavenci The Chancers. Po té, co parník Cecílie v jedenáct večer zakotví, zábava se přesune do nedalekého baru Úl u Kříže v Křemencově ulici, kde se koná oficiální afterparty s dýdžeji Rude Audio.

The Chancers jsou mezinárodní českobritská kapela, která si za patnáct let existence dokázala vybudovat silné renomé na současné světové scéně žánru ska. Po debutu Rudeboy Polka vydala ceněné desky Friendly Fire, A Calling Out a nejnovější Age of Rudeness. Během letošního roku přispěla skladbou Czech Toast na britskou charitativní kompilaci Specialized 2 a písní Bossman na protirasistický vinyl Our Music Our Scene, který vyšel pod hlavičkou kampaně Good Night White Pride.

Bližší informace najdete na www.chancers.cz

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 6. 9. 2013 13:00
Chovancová, Michaela. 2013. The Chancers nafukují loď. . Vychytané.cz. [Online] 6. 9. 2013. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6905. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Chancers-nafukuji-lod.-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 11:17