Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Historicky 1. rodinný bejbypankový festival Kefír už tuto sobotu!

Nultý ročník jedinečného zážitkového bejbypankového festivalu pro děti a jejich rodiče Kefír se uskuteční již tuto sobotu 7. září v Třebovli nedaleko Prahy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Festival Kefír
sobota 7. září 2013 12:00
(konec +- sobota 7. září 2013 19:00)
Třebovle
(CZ)
V prostorách parkánu místního zámečku a na velké přilehlé louce, bude k vidění originální sestava účinkujících a atrakcí, vytvořená pouze a výhradně pro tuto příležitost – například jízda na oslících (které dělají tatínci), jízda na stupátku popelářského vozu, poprava melounu apod. Předpověď počasí na sobotu je velmi příznivá, takže návštěvníci se mohou těšit na sluncem zalitý, událostmi a zážitky nabitý celodenní festivalový program.

Na hlavní Magnet stejdž pod střechou obřího šapitó zazpívají Ivan Mládek, Tonya Graves, Sergente Pepere, Kašpárek v rohlíku, Sto zvířat, Vypsaná fixa a další hosté. V nafukovacím stanu se na pódiu Malé scény vystřídají nepočetná i velká hudební tělesa nejrůznějších žánrů, například Poletíme, Lenka Dusilová, Karolina Kamberská, Musica Vagantinum, Evellyne, Ille. Divadelní šapitó pobaví malé i velké diváky, prvním představením bude speciální interaktivní vystoupení Studia Light, které zapojuje mezi profesionální tanečníky i děti, následují Vertedance a Vosto5. Připraveny jsou také Večerníčky naživo aneb Dobrá knihovna – netradiční živé čtení s Josefem Dvořákem, Jiřím Lábusem nebo Oldřichem Navrátilem, při kterém posluchači mohou polehávat na postelích s nebesy, jelikož postele budou pod širým nebem... Celý festivalový areál se promění v bejbypankový svět, v Zemi Nezemi, ve které se budou dít neuvěřitelné věci. Vše bude souviset se vším a zapadat do jednoho příběhu. Program je přehledně, v časovém sousledu rozčleněn po jednotlivých scénách, takže si užijí všichni, děti i rodiče. Chybět nebudou nevšední tvůrčí dílny, sportovní aktivity, unikátní atrakce a samozřejmě ani dostatek příležitostí k občerstvení.

Návštěvníci festivalu Kefír se do malé středočeské vesničky Třebovle mohou vydat autem, parkování bude možné na vyznačeném parkovišti, cca 300 metrů od areálu. Další variantou je doprava vlakem po trati mezi Kolínem a Prahou s následným dojezdem do Třebovle na kole. Vstupné platí všichni starší tří let. Normální vstupenka stojí v předprodeji 340 Kč, na místě 380 Kč, rodinná vstupenka (od tří členů rodiny) stojí v předprodeji 290 Kč/osoba a na místě 340 Kč/osoba. Kapacita areálu je omezená. Produkce začínají v 10.15 hodin, areál bude otevřen od 9 do 22.30 hodin.

Více informací naleznete na webových stránkách http://www.festivalkefir.cz

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 3. 9. 2013 08:00
Chovancová, Michaela. 2013. Historicky 1. rodinný bejbypankový festival Kefír už tuto sobotu!. Vychytané.cz. [Online] 3. 9. 2013. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6902. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Historicky-1.-rodinny-bejbypankovy-festival-Kefir-uz-tuto-sobotu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 03:40