Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Cooo stéé hasičííí, coo stéé děěláálííí.. Ne pívovárek, ale auto. U MusicLandu.

Poklidný vlahý večer, brkáte o lidi, abyste alespoň pozdravili známé. Najednou šílený smrad od nouzového východu. Jdete se podívat - a ono si tam tak celkem idylicky plápolá autíčko.. Abych byl konkrétnější: už v sobotu 7. července kolem 3:00 ráno hořelo zaparkované auto u MusicLandu. Byli jsme u toho, fotky uvnitř článku.
Přidat na Facebook
Kousek od nouzového východu stál zaparkovaný vůz postarší výroby a z motoru (tedy z přední části) kapala neurčitá hořící tekutina na zem. Jen mě fascinovalo, jak všichni koukají kolem a nic.. ještě teď oplakávám svoji těžce u baru vydobyté nealko.. :(

Následně naběhl provozní Leoš s dvěma hasičáky ááá to už byl šrumec. Za chvíli hasiči, ti otevřeli motor a naštěstí to asi nebyla nafta (ani benzín). Pravděpodobně to vypadalo buď na zkrat v elektroinstalaci. Nebo si taky nějaký mladý pyroman zkoušel, za jak dlouho skutečně přijede hasičská hlídka. Musí se nechat, že hasiči dojeli do 5ti minut po zavolání.

Co mě do teď trochem nedochází, proč se ten klučina, co to byl jeho vůz, víceméně ne že zrovna radoval, ale rozhodně auto neoplakával a ani neplánoval žádnou pietu. Nevím, neznám, neřeším.. ono je to někdy lepší ;)

Hasiči autíčko prokropili durchum durch, možná snad důkladněji, než když se dělá výplach nosních dutin u doktora. brrr...

Dost keců, tady jsou fotky ;)Malá poznámka na závěr (a to bych nebyl já, abych si nerejpnul ;) ) - jestli jsou tihle chlapi placení z mých daní, tak s tím absolutně souhlasím ;) Co já vím, teda vlastně nevím, jestli mi třeba nechytne koudel u .. ;)))))
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 7. 7. 2007 18:00
Prachař, Štěpán. 2007. Cooo stéé hasičííí, coo stéé děěláálííí.. Ne pívovárek, ale auto. U MusicLandu.. Vychytané.cz. [Online] 7. 7. 2007. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=690. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cooo-stee-hasiciii,-coo-stee-deelaaliii..-Ne-pivovarek,-ale-auto.-U-MusicLandu.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 17:50