Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PROUDY 2013

Festival nové generace již podruhé otevře bránu do světa hudby a multimédií
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Proudy 2013
pátek 27. září 2013 21:00
(konec +- sobota 28. září 2013 04:00)
Výstaviště Holešovice
Praha (CZ)
Brány druhého ročníku festivalu PROUDY 2013 se doslova otevřou v pátek 27. září 2013. Festival uvítá nejen studenty v novém školním roce, tentokrát na Výstavišti v pražských Holešovicích. Propojí hudební program s interaktivní multimediální a technologickou zónou pro návštěvníky (PROUDY Music & Interactive). V sobotu 21. září 2013 proběhne v Národní technické knihovně konference PROUDY, která představí aktuální trendy v multimédiích a digitálním světě.

„Druhý ročník festivalu znovu přinese nejnovější trendy v oblasti multimédií a představí technologie, se kterými jsme se u nás například ještě neměli možnost setkat, nebo jsou svou povahou výjimečné. Nové technologie nás budou dříve či později obklopovat a my chceme, aby se s nimi zejména mladí lidé sžili co nejdříve. To je cíl, který se snažíme naplnit v naší agentuře a festival PROUDY se ho snaží sdílet s celou mladou generací,“ říká Miro Barták, patron festivalu a majitel multimediální agentury QUIX.

„Na konferenci PROUDY se návštěvníkům naživo představí Google Glass. V samotný festivalový den nebude samozřejmě chybět hudební produkce ani zóna PROUDY Interactive. Zároveň jsme vybrali nové místo pro konání festivalu, Výstaviště v pražských Holešovicích, které návštěvníkům poskytne více prostoru a komfortu,“ doplňuje Tomáš Jindříšek, managing partner digitální agentury Dark Side, a. s. a partner festivalu.
A na co se tedy můžete těšit?

V interaktivní zóně se představí nejrychlejší české formule, originální roboti a unikátní holografická projekce. Návštěvníci se navíc budou moc vyřádit v mocné herní zóně a „parku“ plném technologií. Chybět nebudou ani nejlepší české start-upy v oblasti multimédií a IT a mnoho dalších zajímavých a hlavně zábavných technologických novinek. Součástí PROUDY Interactive bude i HR zóna. „Tam budou mladé talenty do svých týmů hledat například Samsung nebo O2“, popisuje dění Markéta Pfleger, HR guru a patronka festivalu.
Stejně jako program multimediální a technologický nezklame určitě ani program hudební na hlavní stagi PROUDY Music 2013. Vystoupí Tata Bojs, Monkey Business, Vladimir 518, Bushwacka, LUS3, Sundrive a další.

Konference PROUDY 2013 opět představí špičkové odborníky a nahlédne s nimi do blízké budoucnosti odvětví vyvíjejícího se exponenciální rychlostí. Mezi technologie, které jsme si ještě před nedávnem ani nedokázali představit, zcela jistě patří Google Glass nebo 3D tisk. Řečníci zabrousí i do tajů využití moderních technologií v reklamě a marketingu – například mobilní telefon jako reklamní nástroj představí Martin Dolejš ze společnosti Telefonica O2. Ale účastníci konference se dozví i to, jak se médiím přizpůsobit a ve svůj prospěch využít tendence, které jim jsou vyčítány – mluvit se bude například o trendech ve vzdělávání spojujících technologie a aktivní spolupráci a komunikaci v kolektivu.

Akce se koná pod záštitou primátora hl. m. Prahy a rektorů ČZU, ČVUT, VŠE,VŠCHT.
Hlavními partnery festivalu PROUDY jsou společnosti Samsung a O2, z řad médií potom Evropa 2 a MTV.

Organizátorem akce je občanské sdružení Proudy Digital.

Více informací naleznete na www.proudy.org

Lístky na akci je možné zakoupit již nyní na http://www.ticketpro.cz/jnp/festivaly/vicezanrove/1139094-mezinarodni-festival-proudy.html

Dodala: Zuzana Vostalová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 4. 9. 2013 11:00
Chovancová, Michaela. 2013. PROUDY 2013 . Vychytané.cz. [Online] 4. 9. 2013. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=6890. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PROUDY-2013-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.132s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.82.149
Serverový čas: sobota 10. června 2023 23:53